Jump to content



AMD OC Database


PGM

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 19:48]

οχι για να μην με αμφησβητης. το fsb αστο γιατι δεν ξαναζοριζο τις μνημες μου τοσο μεχρι να τις στρωσο.

Νομίζω μπορείς να αλλάξεις τον διαιρέτη.......

Κάτι άλλο...τι ψύξει έχεις?

Link to comment
Share on other sites

μα δεν με νοιζει να δουλευω με 400 τις μνημες. με τους διαιρετες ουτε 210 fsb δεν παει η μητρικη. αλλα σε amd τι να τους κανεις τους διαιρετες?

αυτο το ποστ εγινε μονο για σενα.

με αερα ειμαι προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Χθες, στις 21:04]

Και επειδή μετράει?

Βάλε ένα CPU-Z να δούμε γιατί το clock-gen είναι πολύ εύκολο να το πειράξεις ακόμα και με την ζωγραφική των windows

Γιατι ειμαι κατι παραπανω απο πεπεισμενος οτι εισαι αυτος ο τυπος;

Κοιτα μην αρχισεις κι εδω μεσα αυτες τις βλακειες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 01:10]

Γιατι ειμαι κατι παραπανω απο πεπεισμενος οτι εισαι αυτος ο τυπος;

Κοιτα μην αρχισεις κι εδω μεσα αυτες τις βλακειες...

Πεστα Chosen!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοιτα φιλτατε απο την Αγ.Παρασκευη:Αυτα που κανεις στα αλλα φορουμ με το ανταγωνιστικο στυλακι σου και την απολυτοτητα σου στο TheLab δεν περνανε γιατι εδω ειμαστε μια παρεουλα που γουσταρουμε ηρεμια και χαβαλε.

Οι κακοηθεις και οι Φιγουρατζιδες δεν χωρανε εδω μεσα,καταλαβες?

:tomato:

Αντε στην ευχη του Θεου να το παιξεις Θεος σε αλλα φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

Πεστα Chosen!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοιτα φιλτατε απο την Αγ.Παρασκευη:Αυτα που κανεις στα αλλα φορουμ με το ανταγωνιστικο στυλακι σου και την απολυτοτητα σου στο TheLab δεν περνανε γιατι εδω ειμαστε μια παρεουλα που γουσταρουμε ηρεμια και χαβαλε.

Οι κακοηθεις και οι Φιγουρατζιδες δεν χωρανε εδω μεσα,καταλαβες?

:tomato:

Αντε στην ευχη του Θεου να το παιξεις Θεος σε αλλα φορουμ.

Πρώτον δεν νομίζω να σου επιτέθηκα και νομίζω πως αυτό τραβάει kai Bann..αλλά τέλως πάντων...

Ρε θεέ για πές μας εσύ τι έχεις κάνει......

Ήταν φυσικό να μην με πίστευαν μιας και σου λέει μας ήρθε ένας καινούριος και μας το παίζει μάγκας αλλά μάλλον αυτό που πήραξε μερικούς ήταν ότι τον τσίμπισαν...από το σκορ μου...

Δεν νομίζω να έδειξα κανένα ανταγωνιστικό στυλάκι...απλά μιας και είμουνα καινούριος και δεν το ήξερα το παιδί ήθελα να μάθω περισσότερα...

Φιγουρατζής είσαι μάλλον εσύ και όχι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [01-03-2004 23:10]

Γιατι ειμαι κατι παραπανω απο πεπεισμενος οτι εισαι αυτος ο τυπος;

Κοιτα μην αρχισεις κι εδω μεσα αυτες τις βλακειες...

Εγώ είμαι....και εξακολουθείς να μην πιστεύεις.....μάλλον τσουζει ακόμα....τι να πώ:X: :X: :X:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 14:42]

Έχεις κάνα λινκ από pcmark, 3dmark, aquamark που να δείχνει την ταχύτητα του επεξεργαστή ?

Έχω του 3DMark αλλά δεν έδειχνε την Σωστή ταχύτητα...αν θυμάμαι καλά έδειχνε 2646....ή κάπου εκεί....
Link to comment
Share on other sites

ABIT ic-7 Μνημες 2χ512 Twinmos 2.65v

P4 2,6@3644 thanks to Vag :) 24/7 STABLE ΕΚΤΟΣ PRIME:tomato: (Κανένας επεξεργαστης δεν πέρασε το νεο prime στην μητρική μου)

Για ψύξη έβαλα ενα κομμάτι χαλκό και κάτι πράσινα λάστιχα..................... Νερό δεν εβαλα ακόμα μέσα :p

post-62-1416070792,3021_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 14:59]

Υπάρχει κάπου εύκαιρο ?

Δεν το έχω στείλει στο νετ γιατί του είχα βάλει κωδικό για να μπορώ να επιλέγω ποια τεστς να τρέχει,με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το στείλω στο νετ

post-555-1416070792,2176_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

’ρα δεν υπάρχει link, υπάρχει screenshot.... αφού λοιπόν το έχεις σώσει το αποτέλεσμα, απεγκατάσταση του 03, εγκατάσταση ξανά και upload.

Θα μας δώσεις και το link σου υποθέτω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven [Σήμερα, στις 16:56]

ABIT ic-7 Μνημες 2χ512 Twinmos 2.65v

P4 2,6@3644 thanks to Vag :) 24/7 STABLE ΕΚΤΟΣ PRIME:tomato: (Κανένας επεξεργαστης δεν πέρασε το νεο prime στην μητρική μου)

Για ψύξη έβαλα ενα κομμάτι χαλκό και κάτι πράσινα λάστιχα..................... Νερό δεν εβαλα ακόμα μέσα :p

LOL ρε τρελαμενε Μιχαλη, δες πρωτα σε τι θρεντ εισαι...

Προσεξτε λιγο ρε παιδες πως ποσταρετε 3.6 γιγα σε AMD database thread, θα παθουμε κανα εγκεφαλικο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αρκεί, το ξαναβρίσκει σαν registered και πρέπει να βρώ ένα πρόγραμμα για να το διαγράψω από το registry

Στο κάτω κάτω να σου πώ κάτι....αν θέλει κανείς με πιστεύει αν δεν θέλει δεν με νοιάζει....εγώ το έκανα και το χέρομαι και τα έχω καλά με τον εαυτό μου...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.