Jump to content



Death to Spies Moment of Truth


chrooooo

Recommended Posts

http://www.gamespot.com/pc/action/deathtospiesmot/index.html

:worship: :inlove:

μονο εγω ειμαι πορωμενος η ειμαστε πολλες?

δεν εχω λογια να περιγραψω το καλυτερο stealth imo..

εχοντας χιλιοτερματισει hitmans,splinters,thiefs (αυτο ισως συγκρινεται) κλπ κλπ,μονο που υπαρχει ενα παιχνιδι στο οποιο χρειαζομαι 2 1/2 ωρες,χωρις να μετραμε τα απειρα reload για την πρωτη πιστα (οχι επειδη ειναι τεραστια,αλλα επειδη πρεπει να ψαξεις κατω απο καθε πετρα για βρεις τροπο να κανεις τα objectives) σε normal καταλαβαινετε για τι μιλαμε

ps αποφευγω συνειδητα να μιλησω για γραφικα,για οδηγιες πανω στους τοιχους (καινουριο splinter) και αλλα ανουσια οταν αναφερομαστε σε τετοια παιχνιδια,μονο και μονο η απολαυση οτι εκανες ενα στρατοπεδο μπ@ρδελο και δε σε πηρε γραμμη κανεις σε γεμιζει απιστευτα..

παω στο level 2,επιστρεφω σεπτεμβρη :hi:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα την 1η αποστολή στο normal μετά απο 3μιση ώρες με τελικό score 88%...Και αυτό μάλλον επειδή αντί να τους αφήνω αναίσθητους , τους έσφαζα με το μαχαίρι...Ειλικρινά μπηκα στο φόρουμ μετά απο πολύ καιρό μόνο και μόνο για να ανοίξω καινούριο thread και να το εκθειάσω...Απλά το παιχνίδι είναι σαδιστικά δύσκολο σε σημείο βίτσιου!Υπήρξαν στιγμες που απορούσα γιατί παιδεύομαι...Αλλά το άξιζε...Τρομερό feeling , απίστευτη ατμόσφαιρα απο το στρατόπεδο, τέλειο, τέλειο, τέλειο...Για γραφικά όπως είπε και το παιδί νωρίτερα , τίποτα ιδιαίτερο αλλά εμένα δε με χαλάσανε καθόλου.

Πραγματικά το να βρίσκεις εναν SS στην τουαλέτα και να του παίρνεις τη στολή ωστέ να έχεις πρόσβαση όπου γουστάρεις (σχεδόν) είναι απλά priceless. (σ.σ. συνήθως τριγυρνάς ως μηχανικός ,οδηγός, ή το πολύ πολύ πιλότος)

chroooo ποσο σπάσανε τα νευρα μου μεχρι να ολοκληρώσω το objective με την αιχμαλωσία του πιλότου !!!

Link to comment
Share on other sites

iu16yu13b5o38mcq0gco_thumb.jpg

ktf31y5lmdow2fweai1l_thumb.jpg

4y7ia64bb63my5u6hrfx_thumb.jpg

Έβγαλα τις αποστολές 2,3,4 σε λιγότερο χρόνο με μια κάπως πιο "ανέμελη" τακτική :D Έχω κολλήσει άσχημα !!

SPOILER

Παρεπιπτόντως , στην αποστολή που είσαι κουστουμαρισμένος, τον Γιατρό πως τον δηλητηριάζεις με τα τσιγάρα?Και με τί αμφίεση κυκλοφορούσες.Εγώ τριγυρνούσα ως επιστημονας και για να σκοτώσω τον γιατρο, εκανα όλα τα υπόλοιπα, περιμενα στο χορτα να βγει εξω και του έριξα με το silenced.μεχρι να τον ανακαλυψουν είχα τρεξει στο rally point και την πέρασα...

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε μου χε σπασει τα νευρα,πηγα σε ενα κτιριο που πηγαινε ο γιατρος καθε τοσο,εκει που ηταν το secondary objective,και ηταν 8-9 στρατιωτες που εκαναν συνεχεια βολτες σε ολα τα δωματια,μιλαμε δεν σταματουσαν λεπτο οι τυποι!

τελικα καταφερα τους κοιμησα εναν εναν στην τουαλετα -γεμισα ολα τα δωματια της τουαλετας πτωματα!- και μετα ηρθε και ο γιατρος και τον εφαγα με την ησυχια μου

Link to comment
Share on other sites

http://www.gamespot.com/pc/action/deathtospiesmot/index.html

:worship: :inlove:

μονο εγω ειμαι πορωμενος η ειμαστε πολλες?

δεν εχω λογια να περιγραψω το καλυτερο stealth imo..

εχοντας χιλιοτερματισει hitmans,splinters,thiefs (αυτο ισως συγκρινεται) κλπ κλπ,μονο που υπαρχει ενα παιχνιδι στο οποιο χρειαζομαι 2 1/2 ωρες,χωρις να μετραμε τα απειρα reload για την πρωτη πιστα (οχι επειδη ειναι τεραστια,αλλα επειδη πρεπει να ψαξεις κατω απο καθε πετρα για βρεις τροπο να κανεις τα objectives) σε normal καταλαβαινετε για τι μιλαμε

ps αποφευγω συνειδητα να μιλησω για γραφικα,για οδηγιες πανω στους τοιχους (καινουριο splinter) και αλλα ανουσια οταν αναφερομαστε σε τετοια παιχνιδια,μονο και μονο η απολαυση οτι εκανες ενα στρατοπεδο μπ@ρδελο και δε σε πηρε γραμμη κανεις σε γεμιζει απιστευτα..

παω στο level 2,επιστρεφω σεπτεμβρη :hi:

:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Είναι δίκαιη η βαθμολογία αν σκεφτείς ότι τα γραφικά είναι κονσολάδικα, ο ήχος μέτριος, τα επίπεδα μόλις 7 και τα cut scenes και το στορυ για γέλια...Παρ'όλα αυτά εγώ το καραγούσταρα :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.