Jump to content



9800 pro


chrisbmw150

Recommended Posts

Σκεφτομαι για αγορα 9800 προ .. εχει κανεις καμια ιδεα που μπορω να βρω... με σχετικα καλη τιμη.... εχω βρει γυρω στα 380 ευρω

Εχει κανεις τιποτα αλλο υπ'οψη του ??

Link to comment
Share on other sites

plaisio εχει την Powercolor κοντα στα 440

ο rRootx εχει την crucial και την πηρε απο εξω σχετικα σε καλη τιμη ,βγες βρε και βοηθα τον ανθρωπο να δει τι σημαινει 9800

χεχε

Link to comment
Share on other sites

380 ευρώ, είναι πολύ καλή τιμή, καπου 410 μου βγήκε η crucial, μαζί με μεταφορικά από Αγγλία.... Βέβαια, το pcb είναι ολόιδιο με το reference της ati, όπως και πολλές άλλες κάρτες....

Υ.Γ. Γιάννο, έχω πείξει φίλε στη δουλειά, ελπίζω αύριο/μεθάυριο να δω τι ψάρια πιάνει η καινούργια...

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα... οποτε ειμαι σε καλο δρομο ... δε περιμενω να βρω και κατω απο 380

shido.. αποφευγω να βλεπω τι κανουν modded καρτες.. γιατι μπαινω σε πειρασμο.. και δε θελω να χασω εγγυηση... :p

Link to comment
Share on other sites

Η crucial δίνει limited lifetime εγγύηση... επειδή κατέστρεψα την δική μου, η αντικατάσταση έγινε ως εξής :

τους τηλεφώνησα και με πηρε τεχνικός τους, για τα σχετικά(συμπτώματα, πιθανούς τρόπους αποκατάστασης, κλπ κλπ). Όταν είδε και απόειδε ο κακομοίρης, μου έστειλε με μειλ το RMA number.

Έστειλα την κάρτα με ταχυδρομείο(προτίμησα express-συστημένο, κάπου 8 ευρώ), ημέρα Πέμπτη, πληρώνοντας τα μεταφορικά της αποστολής, και ημέρα Τρίτη την είχα στα χέρια μου, χωρίς καμμία επιπλέον επιβάρυνση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.