Jump to content



να�μαι και εγω


panmik

Recommended Posts

γεια σας και απο εμενα. Μολις μπηκα και εγω ,σαν μελος σε αυτη την νεα προσπαθεια. Συναντησα ηδη μερικα γνωριμα Ψευδωνυμα (ελληνικος ορος για ta nick) .Moυ αρεσει μια πρωτη ματια ,η ολη εικονα ,αρκετα ευκολη στη χρηση ....γνωριμο περιβαλλον.

Μια ευχη μονο θελω να κανω, και την εννοω.Επειδη τα φορουμ ειναι μια κοινοτητα,στην οποια βρισκονται πολλοι ανθρωποι,εστω και μεσω Η/Υ ,αλλα πισω απο αυτα βρισκονται ανθρωποι πανω απο ολα, ειναι λογικο και μεσα στην ανθρωπινη φυση,το να εχει προσωπικες φιλοδοξιες,ζηλια ,ανταγωνισμο κτλ συναισθηματα.Απλα ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ,κατι τετοιο ,να μην γινει εδω περα.Ας ειμαστε λιγο χαλαροι..να κανουμε και την πλακα μας αλλα εως εδω ομως...μην δουμε εκτροπα...οι περισσοτεροι εδω καταλαβατε ηδη τι εννοω ,μια και ειμαστε "γνωστοι απο τα παλια" .

Και παλι ,καλοριζικο και καλη συνεχεια!

Παναγιωτης

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by panmik

Απλα ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ,κατι τετοιο ,να μην γινει εδω περα.Ας ειμαστε λιγο χαλαροι..να κανουμε και την πλακα μας αλλα εως εδω ομως...μην δουμε εκτροπα...οι περισσοτεροι εδω καταλαβατε ηδη τι εννοω ,μια και ειμαστε "γνωστοι απο τα παλια" .

Και παλι ,καλοριζικο και καλη συνεχεια!

Παναγιωτης

Από τις καλύτερες ευχές.. να σαι καλά Παναγιώτη και καλώς ήρθες :)

Link to comment
Share on other sites

Ειχα αρχισει εγω να νιωθω πνιγμενος στο αλλο...ξερετε τι...Σαν αν με ελεγχαν ΟΤΙ και να εκανα!Α ασχετο αν γραψω καποια φορα greeklish θα μου κανετε ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ delete?Δεν νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.