Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Δηλαδη εμενα ποτε το βλεπετε να μου στελνουν και πως θα το καταλαβω θα μπω στο e-mail μου και θα το δω η στο site μεσα?;);)

Αν μιλας για το ESL,θα στο στειλουν σε pm.

Του φιλου μου που ζητησε απο ESL επισης,του ρθε σε 30 λεπτα και εμενα ακομη απο χτες..!!!!:suicide:

EDIT: Μολις ηηηρθεεε!!! Τα λεμε σε καμια μερα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

χτες πρωτη φορα πετυχα friend και παιξαμε μαζι για λιγο..

η λιστα εξακολουθουσε να μου γραφει 0 online..

εχετε βρει εσεις κανενα και να μπορεσετε να κανετε Join στον server που επαιζε?

Και μένα 0 δείχνει.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ δεν ειναι τοσο εντυπωσιακο οσο φαινεται στα vids.Το κακο ειναι το χω ηδη παραγκειλει.:sarcastic:

Παντως δε καταλαβαινω γιατι λετε οτι ειναι βαρυ.Παιζω σε 1768x992 60Ηz ολα full και τρεχει νορμαλ χωρις κολληματα.

Δυσκολο παιχνιδι...

Link to comment
Share on other sites

Παιζω σε 1768x992 60Ηz ολα full και τρεχει νορμαλ χωρις κολληματα.

Δυσκολο παιχνιδι...

Τι αναλυση ειναι αυτη ρε συ?

Μπορεις να το ακυρωσεις νομιζω αν δεν σου αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Τι αναλυση ειναι αυτη ρε συ?

Μπορεις να το ακυρωσεις νομιζω αν δεν σου αρεσει.

Δεν ξερω ,ηταν η μονη "μεγαλη" μετα τις 1280χκατι και πιο μιρκη απο 1920χκατι στα 60Hz,γενικως ειναι ενα αισχος οι ρυθμισεις αναλυσης στο παιχνιδι.Εχει ολες τις σωστες αναλυσεις στα 59Hz -.-

Οσο για την παραγκελια ας παιξω λιγο ακομα και μετα βλεπουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε συ, θα καταλάβεις το 1Hz λιγότερο; Βάλε την native ανάλυση της οθόνης σου ακόμη κι αν είναι στα 59Hz.

Παίξτο πάντως λίγο ακόμα πριν το ακυρώσεις. Το παιχνίδι φαίνεται και το γουστάρεις όταν κάνεις teamwork, και δε χοροπηδάνε όλοι σαν τα κατσίκια.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω θα το δοκιμασω μετα,στις επιλογες οθονης οταν ειναι 60 απο 59 φαινεται καπως η διαφορα οποτε υπεθεσα...

Anyway θα συνεχισω με το παιχνιδι για καμποσο ακομη μεχρι να καταληξω :)

Link to comment
Share on other sites

Παίξτο πάντως λίγο ακόμα πριν το ακυρώσεις. Το παιχνίδι φαίνεται και το γουστάρεις όταν κάνεις teamwork, και δε χοροπηδάνε όλοι σαν τα κατσίκια.

Παρατηρησεις till now.

1)10-12 ανα ομαδα.Ισως τελικα δικιο ειχαν για τις εκδοσεις κονσολας για 12 ανα team.Τα map αν και μεγαλα δεν "λεει" για παραπανω γιατι γινετε πανζουρλισμος.

2)Mπαινουν πολλοι κομπλεξαρες που το παιζουν uber snipers ΟΛΟΙ.Αραζουν στα βουνα και αυτο.

Εχω τυχει σε server που ΟΛΟΙ πανε sniper και βαρανε ο ενας τον αλλο και τα M COMS ειναι εκει ανενοχλητα μεχρι να εξαντηληθουν τα tickets,

3)Εχει max acceptable gaming ping 70.Απο κει και πανω μαχαιρωνεις/βαρας αερα.

4)Το lean μου λειπει περισσοτερο απο το prone.

5)Η αισθηση για καποιο λογο ,ακομα και με 100 fps-οταν ριξω λιγο την ποιοτητα- ειναι σαν να εχει "delay".

Μετα απο λιγο το συνηθίζεις αλλα αν βαλεις στα καπακια κανα COD το καταλαβαινεις περισσοτερο.

6)Για καποιο λογο οι περισσοτεροι δεν επιλεγουν medic/engineer που χουν πολυ χαβαλε.Κριμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση λίγο εκτός χρόνου... Μπορεί ακόμα κάποιος να μπεί στη beta;Και αν ναι ποιές είναι οι κινήσεις που πρέπει να κάνει;Υπάρχει κάποιο application form που πρέπει να συμπληρωσεις;

Thnx και sorry αν έχει απαντηθεί νωρίτερα στο thread απλά έχω πολύ περιορισμένο χρόνο για τις επόμενες 2-3 μέρες και δε μπορώ να το βρώ μέσα σε 30 σελίδες ... :/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση λίγο εκτός χρόνου... Μπορεί ακόμα κάποιος να μπεί στη beta;Και αν ναι ποιές είναι οι κινήσεις που πρέπει να κάνει;Υπάρχει κάποιο application form που πρέπει να συμπληρωσεις;

Thnx και sorry αν έχει απαντηθεί νωρίτερα στο thread απλά έχω πολύ περιορισμένο χρόνο για τις επόμενες 2-3 μέρες και δε μπορώ να το βρώ μέσα σε 30 σελίδες ... :/

Aν και αδικαιολογητος...(αξιζει το διαβασμα του θεματος)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησεις till now.

1)10-12 ανα ομαδα.Ισως τελικα δικιο ειχαν για τις εκδοσεις κονσολας για 12 ανα team.Τα map αν και μεγαλα δεν "λεει" για παραπανω γιατι γινετε πανζουρλισμος.

2)Mπαινουν πολλοι κομπλεξαρες που το παιζουν uber snipers ΟΛΟΙ.Αραζουν στα βουνα και αυτο.

Εχω τυχει σε server που ΟΛΟΙ πανε sniper και βαρανε ο ενας τον αλλο και τα M COMS ειναι εκει ανενοχλητα μεχρι να εξαντηληθουν τα tickets,

3)Εχει max acceptable gaming ping 70.Απο κει και πανω μαχαιρωνεις/βαρας αερα.

4)Το lean μου λειπει περισσοτερο απο το prone.

5)Η αισθηση για καποιο λογο ,ακομα και με 100 fps-οταν ριξω λιγο την ποιοτητα- ειναι σαν να εχει "delay".

Μετα απο λιγο το συνηθίζεις αλλα αν βαλεις στα καπακια κανα COD το καταλαβαινεις περισσοτερο.

6)Για καποιο λογο οι περισσοτεροι δεν επιλεγουν medic/engineer που χουν πολυ χαβαλε.Κριμα.

1) Πάλι για κονσόλες θα μιλάμε; "Πανζουρλισμός"??? BF2 32/team έχεις παίξει; Ο "πανζουρλισμός" μάλλον οφείλεται στις καταστροφές - ρεαλιστικούς-nonstop ήχους παρά στο "έμψυχο" υλικό..

2) Ο καθένας έχει τον ρόλο του νομίζω...Και sniper μπορείς να κατεβάζεις αν θες, και τα πυρά του να αποφύγεις....

3) Καμία σχέση. Σε servers με γύρω στο 100άρι έχω τερματίσει στην πρώτη 3αδα με kills από rifle/pistol κτλ....Knife ρε παιδιά πιο key είναι;;

4) Lean δεν υπήρχε σε κανένα BF.

5) "Delay" δεν καταλαβαίνω τι ενοοείς (με 3870 σε 24αρα κ HIGH).

6) Εγώ γιατί τα βλέπω όλα μοιρασμένα;

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

1) Πάλι για κονσόλες θα μιλάμε; "Πανζουρλισμός"??? BF2 32/team έχει παίξει;

2) Ο καθένας έχει τον ρόλο του νομίζω...Και sniper μπορεί να κατεβάζεις αν θες, και τα πυρά του να αποφύγεις....

3) Καμία σχέση. Σε servers με γύρω στο 100άρι έχω τερματίσει στην πρώτη 3αδα με kills από rifle/pistol κτλ....Knife ρε παιδιά πιο key είναι;;

4) Lean δεν υπήρχε σε κανένα BF.

5) "Delay" δεν καταλαβαίνω τι ενοοείς (με 3870 σε 24αρα κ HIGH).

6) Εγώ γιατί τα βλέπω όλα μοιρασμένα;

1)Nαι.

Μεχρι να φτιαξω δαυτο BF2 επαιζα σε 64αριδες σερβερ.:D

2)Ρε συ σου λεω ΟΛΟΙ snipers.ΟΛΟΙ!!!

3)πας και το φτιαχνεις απο options.Εγω εχω assign button το V στο MX Revolution(απο setpoint) οποτε εβαλα το ιδιο.

4)το ξερω.Ειπαμε BF2.Με Q ειχες τα commands.Λεω γενικα σαν FPS .

5)Δεν μπορω να το εξηγησω moar.

6)Αλλοι server?Σπανια με κανουν revive ή επισκευαζει oχηματα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για knife έβαλα το V όπως στο cod4 (είναι το melee attack στα control settings).

Τα 59Hz νομίζω είναι θέμα των windows (το είχα ρωτήσει παλιά σε forums), επειδή είναι 59.9 το στρογυλλοποιεί στα 59 :boxed:

Πάντως εγώ με 4870 σε 22'' έχω ξεκάθαρο unsync στο φόρτωμα του παιχνιδιού (με την άσπρη οθόνη) και όταν μπαίνω σε MG guns (stationary, AV, chopper κτλ)... βλέπω ξεκάθαρα τις γραμμές από τα μη συγχρονισμένα frames (ενώ παίζω με >60fps σε medium settings).

Ίσως το στρώσουν στο retail, προς το παρόν είναι αρκετά ενοχλητικό και Vsync δεν θέλω να βάλω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.