Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγώ θα έλεγα high με HBAO off και AA/Aniso γύρω στο 2-4. Άλλωστε 4870 έχεις και σε 1280x1024 μπορεί να μην μπαίνει καν σε 3d mode :D . Αυτό που σε "κόβει" είναι ο cpu/ram, όχι η gpu, άλλα η μικρή ανάλυση σε σώζει.

Μπα, κανονικά μπαίνει σε 3d mode. Είχα ορισμένα games που σε αυτή την ανάλυση με max και ΑΑ είχαν πρόβλημα με 3870/8800gt. Πλέον, με τη 4870, δεν έχουν - οπότε χρειάζεται και σε τέτοια ανάλυση. Απλά το bc2 το βλέπω υπερβολικά βαρύ, και δε θα μπω στον κόπο για παιχνίδι που αγκομαχάει. Ούτε θα αγοράσω καινούριο pc για ένα game.

Link to comment
Share on other sites

οντως..ισχυει κανονικα η παραγγελια..διχως συζητηση..παντως εμενα μου δειχνει ελαφρυ ρε σεις σαν μηχανη γραφικων..ολα φουλ και το 60αρι ειναι καρφωμενο με vsync..η μαλλον ειναι ζωο η ραντεον

Link to comment
Share on other sites

500+ euro εδωσες αυτο ελειπε να μην το επαιζες νερο

Για την ανάλυση του gbak το νερό δεν είναι και εύκολο αν το game είναι κακογραμμένο (βλέπε crysis) ειδικά αν τα θές όλα τέρμα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για την ανάλυση του gbak το νερό δεν είναι και εύκολο αν το game είναι κακογραμμένο (βλέπε crysis) ειδικά αν τα θές όλα τέρμα:hehe:

ακριβως ζορζ..εγω το βλεπω "ελαφρυ" σχετικα...και γενικα δεν ειναι βαρια η μηχανη γραφικων..και απο textures αμα παρατηρήσετε ειδικα σε εσωτερικους χωρους ειναι πολυ απλα..γενικοτερα απο θεμα γραφικων δεν βλεπω και κατι το τρομερο...αρκετα ατμοφαιρικο ομως..η καταστροφη των κτιριων γενικα σου δινει αλλη αισθηση

αλλα αλλα..εχει καλο aim ..καλο shooting..και πολυ tubing...για αλλα μια φορα απουσιαζει και το lean και απο δω

Link to comment
Share on other sites

1280χ1024 και medium μόνο; Καλά κατάλαβα ότι δε θα ασχοληθώ καθόλου με αυτό το game...

-> http://www.thelab.gr/showpost.php?p=1062763734&postcount=780

Εικασιες κανω τωρα, αλλα αν κρινω απ'την beta που ειδικα μετα το τελευταιο patch οι διπυρηνοι πηρανε τα πανω τους δεν νομιζω να εχεις προβλημα, κριμα που δεν προλαβα να συκγρινω ο ιδιος Q6700 @ 3.3ghz με Ε6600 στα 3.3 πριν ληξει η beta

Και στην τελικη αμα το επαιζες με ολα low τι θα γινοτανε ? multiplayer ειναι, εμενα φουσκωνει το ηλεκτρονικο μαρτζαφλαρι μου οταν κατεβαζω 5αδες και εχω τρελο K : D ratio, οχι οταν μου δινει την εντυπωση το παιχνιδι οτι εχω super-pc, τα pc του διχιλιαρου και τα ποντικια των 100 ευρω ξερουμε ολοι που τα εχει ο απλος κοσμακης γραμμενα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μπα, κανονικά μπαίνει σε 3d mode. Είχα ορισμένα games που σε αυτή την ανάλυση με max και ΑΑ είχαν πρόβλημα με 3870/8800gt. Πλέον, με τη 4870, δεν έχουν - οπότε χρειάζεται και σε τέτοια ανάλυση. Απλά το bc2 το βλέπω υπερβολικά βαρύ, και δε θα μπω στον κόπο για παιχνίδι που αγκομαχάει. Ούτε θα αγοράσω καινούριο pc για ένα game.

Μια χαρά θα μπορείς να παίξεις και με medium...Είναι τέτοια η ατμόσφαιρα που δεν προσέχεις τόοοοσο τη λεπτομέρεια!

Ειδικά στο multi δε σε νοιάζει κιόλας μπροστά στα fps που κερδίζεις. Στην τελική παίζεις CA τόσο καιρό και δε σε χαλάει, δε νομίζω να ξενερώσεις με το BC!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πω πω...Βλέπω όλοι την "σομαλικη" έκδοση πήραν:hehe:

έχω κάνει κράτηση από το plaisio (5 Μαρτίου) χιχιχιχι ... αλλά δεν άντεξα:p:p:p ...

παιδιά το single αξίζει κάθε λεπτό και το multi θα μ@μ@ει ....

!!!ΌΛΟΙ ORIGINAL ΓΙΑ ΝΑ ΈΧΕΤΕ ΚΕΥ ΓΙΑ ΤΟ MULTI !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.