Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγω βεβαια προτεινω

DSC01111.jpg

--------------------------------------

Mε χουν kick-αρει το τελευταιο 24ωρο admins απο servers για να μπουν αυτοι γυρω στις 3-4 φορες.Εντωμεταξυ ειμαι στην πρωτη 5αδα στο scoreboard. :suicide2:

THE WAY IT'S MEANT TO BE PLAYED...

σχετικα με το kick,σουταρουν αυτον που μπηκε τελευταιος...δεν εχουν κατι μαζι σου...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

προλαβες επαιξες ολους τους χαρτες σε ολα τα modes και βαρεθηκες ??

μαν,το παιχνιδι δεν ειναι lineage,με απεραντους χαρτες..το θεμα δεν ειναι ουτε οι χαρτες,ουτε τα unlock,ειναι απλα η χαρα του teamplay.+-

H HOL χτυπαει 200+ Ping αυτη την ωρα,οποτε unplayable..τα λεμε μετα τις 00:00

Link to comment
Share on other sites

το rush που μαρεσει κ παιζω συνεχεια η αν πετυχω εσας μεσα κ παιζω οτι εκει εσεις... απλα ψιλοβαρεθηκα τους χαρτες του rush... αυριο καπου διαβασα οτι κυκλοφωρει patchaki...

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε έναν server και μοίραζα κηδειόχαρτα με το GL... σε κάποια φάση άρχισαν την γκρίνια του στυλ "gl noob, gl lame" και τα λοιπά... :hehe: Σφαγή...

Λοιπόν οι 32άρηδες servers δεν παίζονται από το lag, από 20 και κάτω το παιχνίδι αρχίζει και παίζει πιο σωστά...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

προλαβες επαιξες ολους τους χαρτες σε ολα τα modes και βαρεθηκες ??

μαν,το παιχνιδι δεν ειναι lineage,με απεραντους χαρτες..το θεμα δεν ειναι ουτε οι χαρτες,ουτε τα unlock,ειναι απλα η χαρα του teamplay.+-

H HOL χτυπαει 200+ Ping αυτη την ωρα,οποτε unplayable..τα λεμε μετα τις 00:00

1. Το Μ16 σπερνει

2. Το Μ 60 με Magnum Rounds σπερνει επισης

3. Αμα θελετε να κανετε all nighters και να εχετε τρελο focus εχω να σας προτεινω το κατωθι

attachment.php?attachmentid=38459&stc=1&d=1268684868

εκχειλισμα ginger

καφεϊνη

1,3 dimethylamylamine (διεγερτικο στο φουλ, νομιμο 101%)

post-14120-1416074357,726_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/attachment.php?attachmentid=38459&stc=1&d=1268684868

εκχειλισμα ginger

καφεϊνη

1,3 dimethylamylamine (διεγερτικο στο φουλ, νομιμο 101%)

... ή πράσινο τσάι (άντε και με καμιά φρυγανιά για να μην πάει ξεροσφύρι) :D

Link to comment
Share on other sites

... ή πράσινο τσάι (άντε και με καμιά φρυγανιά για να μην πάει ξεροσφύρι) :D

Καμμια σχεση ομως...

Φαντασου κατι σε 5 καφεδες χωρις το τρεμουλο και την υπερενταση.

Link to comment
Share on other sites

Που το βρισκουμε το σκευασμα?

Δεν πιστευω να παθω τιποτα ε? :p

www.netrition.com

Δεν περνει χρηση καθε μερα πχ. 1-2 φορες την εβδομαδα γιατι χανει την αποτελεσματικοτητα. Π.χ. Σαββατο πρωι καφε, τελειωσα το single player, και το βραδακι 1 τετοιο μαζι με 1 καφεδακι ελαφρυ γαλλικο στις 9 και το τραβηξα μεχρι τις 5 το πρωι.

Υ.Γ. δεν σε κανει καλυτερο παιχτη, εγω αχρηστος ειμαι και ε αυτο και χωρις αυτο :p

:p:p:p:p

Δεν ειναι για gaming απλα ειναι και αυτο μια χρηση του. Ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ για διαβασμα :)

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έβαλα στο pc δεν τρελάθηκα ακόμα και μου την έδωσε στα νεύρα ουτε kill ρε γμτ περίεργο gameplay... τι να πω!

τις σφαιρεσ που τις δειχνει ???

Έγινε επεξεργασία από NooDle
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι για gaming απλα ειναι και αυτο μια χρηση του. Ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ για διαβασμα

Ποιος στο συνιστησε?Μη παθουμε κανα Πατατρακ,αλλα ισως το χρειαστω αυτο για το διαβασμα.

Καλα στην αρχη ειδα το Clear Shot και νομισα οτι ηταν αυτο το ειδικο που παιρνουν οι ελευθεροι σκοπευτες (in real life) για σταθερο χερι και λεω το παλικαρι θα ναι καμμενο οσο δεν παει xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιος στο συνιστησε?Μη παθουμε κανα Πατατρακ,αλλα ισως το χρειαστω αυτο για το διαβασμα.

Καλα στην αρχη ειδα το Clear Shot και νομισα οτι ηταν αυτο το ειδικο που παιρνουν οι ελευθεροι σκοπευτες (in real life) για σταθερο χερι και λεω το παλικαρι θα ναι καμμενο οσο δεν παει xD

Οχι ρε καμμια σχεση. Παντρεμενος :hang3: (χωρις παιδια) :dance3: και casual gamer. Το συγκεκριμενο ειναι συμπλρωμα διατροφης απο Αμερικη μου το συνηστησε ενα φιλαρακι στο gym αλλα πριν το παρω το εψαξα λιγο. Μεχρι στιγμης (1 χρονο+ χρησης - σποραδικης) δεν εχω παρατηρησει κατι περιεργο παρα μονο οτι αμα το παιρνεις συχνα δεν εχει το ιδιο Punch με το αρχικο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Το Μ16 σπερνει

2. Το Μ 60 με Magnum Rounds σπερνει επισης

3. Αμα θελετε να κανετε all nighters και να εχετε τρελο focus εχω να σας προτεινω το κατωθι

attachment.php?attachmentid=38459&stc=1&d=1268684868

εκχειλισμα ginger

καφεϊνη

1,3 dimethylamylamine (διεγερτικο στο φουλ, νομιμο 101%)

παιδιά να παίζετε εσείς το παιχνίδι, όχι το ανάποδο. Μου θυμίζει την αυτοκαταστροφική μου περίοδο του wow.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.