Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Βρε παιδια μια βοηθεια πραγματικα Help εχω το battlefield badcompany 2 αγορασμενο απο την steam δεν μπορω με τιποτα να συνδεθω. Τι firewall καταργησα τι antivirus εκλεισα δεν συνδεεται με τιποιτα

μονιμως μου βγαζει μηνυμα unable to log in pleas try again later δοκιμασα να ξεκλειδωσω τα Ports αλλα θελει στατικη ip. τι αλλο να κανω δεν ξερω εχω αγορασει το game απο τις 5 Μαρτιου και δεν ξερω ουτε καν πως ειναι Online μια βοηθεια σας παρακαλω

Βρε αδερφέ, πόσο να σε βοηθήσουμε εδώ; Πόσοι να το έχουν αγοράσει από Steam? Πόσοι έχουν το πρόβλημα σου;

Με όλη την καλή θέληση, πρέπει να απευθυνθείς στο support της Steam ή της EA..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μια βοηθεια πραγματικα Help εχω το battlefield badcompany 2 αγορασμενο απο την steam δεν μπορω με τιποτα να συνδεθω. Τι firewall καταργησα τι antivirus εκλεισα δεν συνδεεται με τιποιτα

μονιμως μου βγαζει μηνυμα unable to log in pleas try again later δοκιμασα να ξεκλειδωσω τα Ports αλλα θελει στατικη ip. τι αλλο να κανω δεν ξερω εχω αγορασει το game απο τις 5 Μαρτιου και δεν ξερω ουτε καν πως ειναι Online μια βοηθεια σας παρακαλω

για να το έχεις στα υπόψιν σου...

όταν ένα πρόγραμμα λέει σε οτιδήποτε later μην το παίρνεις της μετρητοίς και περιμένεις 1 μηνα για να κανεις κάτι

κατά τα αλλα ότι σου είπε ο jpavly, να στείλεις mail στην EA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,αν κ σας διαβαζω συνεχεια κ γενικα το Thelab ,ειναι το πρωτο μυνημα που στελνω......εχω κ εγω αγοραση το BC2 μεσω steam κ δεν εχω κανενα προβλημα.Απλως θελω να ρωτησω το φιλο κατι απλο κ μπορει να φανει χαζο....Εχεις κανει εγγραφη στην ΕΑ ? πρεπει να εχεις λογαριασμο στην EAγια να μπορεις να συνδεθεις. Και κατι ακομα,δεν μπαινεις καθολου η δεν σου βγαζει κανενα server?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,αν κ σας διαβαζω συνεχεια κ γενικα το Thelab ,ειναι το πρωτο μυνημα που στελνω......εχω κ εγω αγοραση το BC2 μεσω steam κ δεν εχω κανενα προβλημα.Απλως θελω να ρωτησω το φιλο κατι απλο κ μπορει να φανει χαζο....Εχεις κανει εγγραφη στην ΕΑ ? πρεπει να εχεις λογαριασμο στην EAγια να μπορεις να συνδεθεις. Και κατι ακομα,δεν μπαινεις καθολου η δεν σου βγαζει κανενα server?

Εχω κανει κανονικα εγγραφη και μαλιστα δυο διαφορετικες φορες με διαφορετικο mail την καθε φορα κατα συνεπεια εχω 2 λογαριασμους στην EA. Οταν παω να κανω log in μου ζηταει email Και Passworld μετα μου βγαζει τους ορους χρησης και ζηταει να κανω accept και απο κει και περα ζηταει το cd key που μου εχει δοσει η steam το βαζω και μολις παταω Ok μου λεει unable to log in try again later ουτε λιστα με σερβερ διχνει ουτε τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Guys σας αφηνω για καμια βδομαδα λογω διακοπων στην επαρχια..Θα τα πουμε ingame το αλλο ΣΚ..:bye:

Internet παντως θα εχω..

Μηηηη:fie:...Το μελλον προβλεπεται αβεβαιο κυριες και κυριοι :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guys σας αφηνω για καμια βδομαδα λογω διακοπων στην επαρχια..Θα τα πουμε ingame το αλλο ΣΚ..:bye:

Internet παντως θα εχω..

Καλά να περάσεις "γρήγορο δάκτυλο"... :triniti::hehe:

Εμείς οι καμένοι εδώ, θα κρατάμε σκοπιά...:pleasantry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guys σας αφηνω για καμια βδομαδα λογω διακοπων στην επαρχια..Θα τα πουμε ingame το αλλο ΣΚ..:bye:

Internet παντως θα εχω..

Και εγω μια απ τα ιδια :eek:

Μετα τις διακοπες παλι, τωρα αποτοξινωση...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ηταν να φυγω αυριο,αλλα θα παρω το Σαββατιατικο λεωφορειο για village...

Οποτε μεχρι και το Σαββατο πρωι θα συνεχιστει το "καψιμο" :computer:

Σημερα ο Καστρο σε καποια φαση ειχε ενα απιστευτα σπαστικο lag,που ημουν στο λοφο και μετα απο 2 δευτερα εφτανα 100 μετρα μακρυα με 3 αντιπαλους γυρω μου.Τα χα παιξει... :fie:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, χθες έγινε κάτι το οποίο θεωρώ απαράδεκτο και υποτιμητικό απέναντι σε μένα, στα παιδιά του Kastro και φυσικά στα παιδιά του thelab, δηλαδή εσάς...

Για να βάζω τα πράγματα σε μια τάξη, το έχω πει εξ' αρχής ότι είμαστε άρρωστοι πολέμιοι των cheaters, γιατί απλά τους φάγαμε χρόνια στην μάπα με το bf2 και αυτή τη φορά, είμαστε αποφασισμένοι ότι στον server αυτό, απλά δεν θα υπάρχουν cheaters όσο περνάει από το χέρι μας... αυτό σημαίνει, πως παρόλο που κάνουμε streaming σε pb servers, δεν μένουμε εκεί, αλλά έχουμε μάτια και βλέπουμε και μπορούμε πολύ εύκολα να διακρίνουμε έναν κλέφτη, απλά τα πράγματα... αυτό σημαίνει επίσης, ότι δεν μετράει το "σε ξέρω, με ξέρεις" κλπ...

Όποιος είναι cheater θα γίνεται δημόσια διαπομπή του και αν υπάρχει πρόβλημα με την ομάδα των admins του forum, γι' αυτό, παρακαλώ να με ενημερώσετε, αλλά υπόσχομαι ότι χωρίς αποδείξεις δεν πρόκειται να κατηγορήσω κανέναν... απλά κάποια στιγμή πρέπει να μάθουν ορισμένοι, ότι για να περνάνε αυτοί καλά και να νιώθουν μαμάτοι, δεν μπορούν να χαλάνε το παιχνίδι και την διασκέδαση των άλλων... και το χειρότερο είναι όταν αυτοί που το κάνουν αυτό, είναι μέσα από ένα forum ή μια παρέα και το κάνουν εις βάρος του forum και της παρέας, κοινώς οι διμούτσουνοι που λένε και στο χωριό μου...

Είμαι σίγουρος, ότι οι περισσότεροι από εσάς με καταλαβαίνετε, συμφωνείτε και δεν θα παρεξηγήσετε τον τόνο μου και την έντασή μου, γιατί και εσείς θέλετε να παίζετε για να χαλαρώνετε και να γουστάρετε και όχι να βρίζετε και να τσαντίζεστε... Απ' ότι έχω καταλάβει οι περισσότεροι θέλετε το έντιμο παιχνίδι και αυτό είναι που θέλουμε και εμείς και αυτό θα γίνει . & -

Για τα χθεσινά τώρα...

Ο ManolisX πιάστηκε on-camera με aimbot και φυσικά απ' ότι έμαθα, πολλοί το κατάλαβαν χθες από το παιχνίδι του, χωρίς να χρειαστεί να δουν το video που θα σας δώσω...

ManolisX, περιτό να σου πω ότι έχεις γίνει ήδη permanent ban από το server και υπάρχει και η σκέψη να στείλουμε το video στην pbbans για έλεγχο (το streaming log του server το έχουν ήδη)... Το μόνο που θέλω από εσένα, είναι να ζητήσεις συγγνώμη από τα παιδιά εδώ μέσα και τίποτα άλλο...

Το video... δείτε στο 00:08 και 00:14...

Θέλω να ξέρετε ότι με στενοχωρεί όσο τίποτα άλλο, να έρχομαι σε αυτή την θέση, ειδικά μέρες που είναι, αλλά επειδή το έχω πάρει απόφαση ότι θα είμαι δίκαιος, θα το κάνω όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα και οι επιπτώσεις, γιατί απλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς, λόγο χαρακτήρα... αυτό δεν ισχύει μόνο για μένα, αλλά για όλη την παρέα του Kastro, γιατί είμαστε κλώνοι...

Ελπίζω το επεισόδιο αυτό να μην χαλάσει τις καρδιές μας και να συνεχίζουμε να μοιραζόμαστε χώμα και μολύβι στο Kastro...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα ισα με 5 φορες.Απ'οσο εχω καταλαβει ειναι αρκετα ευκολο οταν εισαι cheater να σε βρει το Pb και τα αλλα που κανετε stream και ο Μανωλιος δε θα το ρισκαρε να γινει τοσο ευκολα ρεζιλι.Ειναι ενα παιδι 15 χρονων,δεν νομιζω να βρηκε την απολυτη χακια και να μη μπορει να εντοπιστει.Στο βιντεο φαινεται σαν cheat ,επειδη περπαταει και κοιταει αποτομα πανω?Στο δευτερο kill ειδικα,οταν περπατασ ετσι σιγουρα τον βλεπεις τον αλλον και ισως ειχε γρηγορο response απο αντανακλαστικα.

Εν ολιγοις στο βιντεο δε καταλαβα που φαινεται οτι cheat-αρει.

Ισως και να cheat-αρε,δεν ξερω,γιατι καινουριος ειμαι σχετικα στα BF ,αλλα η γνωμη μου ηταν αυτη,χωρις να παιρνω το μερος κανενος.Απλως μου κανει εντυπωση να μη μπορει να ανιχνευτει αμα εχει χακιες.Εγω σε αυτο θελω να επιμεινω και οχι στο περιστατικο του Μανωλη.Αυτα αλλωστε θα τα λυσετε μονοι σας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε Μανωλιο?

Ελα ντε; Το να κάνεις πο***ες σε κατι που κανεις για διασκέδαση ειναι σαν να κλέβεις την δικη σου ικανοποίηση. Γιατι στην τελική το aimbot εχει μαματο σκορ, οχι εσυ...

Κρίμα.

Ελπίζω το επεισόδιο αυτό να μην χαλάσει τις καρδιές μας και να συνεχίζουμε να μοιραζόμαστε χώμα και μολύβι στο Kastro...

Απεναντίας θεωρώ οτι οι περισσοτεροι εκτιμουν το γεγονος οτι ο server ειναι καθαρος ανεξαρτητα απο τις σ΄χεσεις που εχει ο καθε διαχειρηστής - ιδιοκτήτης.

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.