Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Phenom 955@4, 4870x2.

Παίζω ολα low, dx9, no AA,ανάλυση 1680.

Συνήθως με βάζει πρώτο στο παιχνίδι. Όταν είμαι μόνος και μέχρι να συνδεθούν άλλοι παίχτες είμαι κολλημένος στα 200 fps. Όσο συνδέονται παίχτες τόσο πέφτουν τα fps. Τελικά σε 32αρι παίζω με 90-100 fps όταν γεμίζει.

Στο ίδιο setup αλλά με phenom 720@3.7 ήμουν 130-140 άδειο και 70-80 γεμάτο

Καθαρά cpu limited

Για δοκιμασε με το δικο μου settings.ini ρε μαν και πες minimum fps, 2 λεπτα θα σου παρει να βρεις σερβερ με 32 παικτες να τρεχει την africa harbor, και εμενα σε dx9 φυσαει αλλα δεν αντεχω τα jaggies με τπτ, ασε που οι σκιες στο low πιξελιαζουν ασχημα και τα φυτα εμφανιζονται και εξαφανιζονται απτο εδαφος αποτομα αναλογα με την αποσταση

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αρχίσει και μου αρέσουν "επικίνδυνα" πολύ οι μαχαιριές...:hehe::hehe:

Πρέπει δηλ. να προσέχουμε τα νώτα μας εεε? :hehe:

Το βραδάκι μάλλον θα μπω...Ελπίζω να σε πετύχω για ομαδικό κάψιμο .... Άντε γατί σκούριασα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη παίδες :)

@sstav To medikit δεν είναι στα gadget. Απλα in game πάτα το 4 ..το έχει πάντα!! ;)

Στα πρώτα levels ο Medic ξεκινάει μόνο με gun και lmg. Μετά ξεκλειδώνει το medikit, και κάπου στο 4ο-5o unlock δίνει και την ανάνηψη.

Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο όλοι medic με m60 έχουν γίνει...φοβόμασταν τους sniperαδες /camperάδες αλλά αυτοί ειναι χειρότεροι.....\

Χριστός Ανέστη

Εγώ δεν το ακούμπησα ξανά όταν ανακάλυψα τη χαρά του MG36. Πολύ πιο αδύναμο, αλλά τόσο ελεγχόμενο που με βολεύει άριστα και παίζω τρελά. Α, έχει και δικό του Red dot, οπότε το βάζεις option το medikit range ;)

Σε λίγο θα φάνε nerf να m60 άλλωστε, οπότε θα έχει πλάκα :)

Κάναμε τέτοια και με τις γουρούνες με τον Jerry τις προάλλες, μεγάλο γέλιο :hehe:

Πρέπει δηλ. να προσέχουμε τα νώτα μας εεε? :hehe:

Το βραδάκι μάλλον θα μπω...Ελπίζω να σε πετύχω για ομαδικό κάψιμο .... Άντε γατί σκούριασα!!!

Άντε μπείτε γιατί έχει ερημώσει τόσες μέρες ο Kastro. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμασε με το δικο μου settings.ini ρε μαν και πες minimum fps, 2 λεπτα θα σου παρει να βρεις σερβερ με 32 παικτες να τρεχει την africa harbor, και εμενα σε dx9 φυσαει αλλα δεν αντεχω τα jaggies με τπτ, ασε που οι σκιες στο low πιξελιαζουν ασχημα και τα φυτα εμφανιζονται και εξαφανιζονται απτο εδαφος αποτομα αναλογα με την αποσταση

2 περάσματα με το fraps... Αν και μεχρι να καταλάβω ότι έπαιζες window mode ζορίστικα :suicide2::haha:

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
12085, 120000, 63, 142, 100.708

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
13118, 120000, 72, 169, 109.317

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε να ξαναρχίσουν οι επικές μάχες...:to_pick_ones_nose:

Εγω μολις ηρθα σημερα,θα χωθω το βραδακι μολις τελειωσω με τις υποχρεωσεις για πολεμο

Αντε να ρθουν και οι υπολλοιποι!!! :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.