Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Το λεω ξεκαθαρα, απο τοτε που άνοιξαν αυτες οι σελιδες με τα stats το bayonette υπάρχει οπως το βλέπεις και στην εικόνα παραπάνω.

Μαλιστα το ειχα απορία αλλα ξέχναγα να ρωτήσω :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Plan your next battle using the overhead maps of all Battlefield: Bad Company 2 maps available for download NOW

http://www.battlefieldbadcompany2.com/downloads

Btw, όποιος είναι να το παρατήσει ας το κάνει να τελειώνουμε :p

Λεώ, σε άλλο server δοκίμασες να δεις; Μήπως ο Kastro δεν έχει περάσει κάποιο update?

Χθες έτυχα να παίξω Isla Inocentes, ως attacker είναι χαρά μου να παίζω sniper. Κάποιος κάφρος γκρίνιαζε ότι κάθομαι σε ένα μέρος και δεν προσφέρω τίποτα, μετά ξεκίνησε ένα epic κράξιμο που του έριξα, ότι έχω κάνει spot άπαντες, έχω φάει τους μισούς και ρίχνω mortars στο ρημάδι το B που έχει μείνει κι αυτός δεν κάνει τίποτα.. τότε έκανε Rage quit :hehe:

Προκατειλημμένοι με τους Recon ρε παιδάκι μου, τι να πεις.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και το πρώτο μου platinum star στα οχήματα. :fun:

edit: Μπορώ να δημιουργήσω και δεύτερο λογαριασμό και να ξεκινήσω από την αρχή ή να παίζει άλλος με αυτόν; Το μόνο που χάνω είναι τα unlocks της Limited;

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

ακόμα και καμπερωμένος ο Recon στο Isla Inocentes προσφέρει πολλά αλλά αν είναι πολλοί καταντάει και εκνευριστικό για τους defenders (ξέρω χεστήκαμε ) αλλά και για τους attackers που προσπαθούν να μπουν στην βάση.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και το πρώτο μου platinum star στα οχήματα. :fun:

edit: Μπορώ να δημιουργήσω και δεύτερο λογαριασμό και να ξεκινήσω από την αρχή ή να παίζει άλλος με αυτόν; Το μόνο που χάνω είναι τα unlocks της Limited;

Νομίζω μπορείς να κάνεις κι άλλους soldiers. Στο βγάλει μόλις κάνεις login, ένα κουμπάκι που λέει Create.

ακόμα και καμπερωμένος ο Recon στο Isla Inocentes προσφέρει πολλά αλλά αν είναι πολλοί καταντάει και εκνευριστικό για τους defenders (ξέρω χεστήκαμε ) αλλά και για τους attackers που προσπαθούν να μπουν στην βάση.

Ένας και μοναδικός ήμανε ρε και αυτό στο πρώτο σημείο μόνο. 8vs8 το team, άμα μπορείς να παίξεις καλά έλεος δεν θέλεις τίποτα άλλο. Όταν παίζαμε μαζί στην ίδια δεν είδα να σας χάλασε που μοίραζα headίδια :p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω μπορείς να κάνεις κι άλλους soldiers. Στο βγάλει μόλις κάνεις login, ένα κουμπάκι που λέει Create.

Ψήνομαι να ξεκινήσω έναν νέο να δω πως νιώθει κάποιος που ξεκινάει τώρα το παιχνίδι που όμως ξέρει τους χάρτες :p

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε αυτο υπάρχει εδω και καιρό τώρα το είδαν? :to_pick_ones_nose:

Μηπως το μπερδευεις με το Garand?

αλλο το Bayonet αλλο αυτο.

Αν παλι το ειχες παρατηρησει -εγω ειναι η αληθεια πως δεν- μπραβο σου.:p

Παιδες δεν ξερω τι συμβαινει.

Πανω που αρχιζω να πετσωνω με πεταει.

Ειδικα ο Καστρο αχτι με χει ουμ

Link to comment
Share on other sites

LOL, μάλλον δεν είμαι τόσο καλός παίκτης τότε :hehe:

Έχω μόνο 35 Ace pins :p

To Bayonet είναι εκεί εδώ και καιρό, το είχα προσέξει κι εγώ αλλά δεν ασχολήθηκα.

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χαζή απορία αλλά την έχω. Είχα καταλάβει ότι η Limited Edition απλά σου δίνει early unlocks όπως το vehicle motion sensor. Σαν specialization διαλέγω alternate fire αλλά πάντα για κάποιο λόγο το όχημα μου φαίνεται να έχει και motion sensor. Εξήγηση; :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χαζή απορία αλλά την έχω. Είχα καταλάβει ότι η Limited Edition απλά σου δίνει early unlocks όπως το vehicle motion sensor. Σαν specialization διαλέγω alternate fire αλλά πάντα για κάποιο λόγο το όχημα μου φαίνεται να έχει και motion sensor. Εξήγηση; :wassat:

Τι ειναι το motion sensor στο οχημα ?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις τον άτιμο (και άχρηστο μην ξεχνάμε) τον Recon που έρχεται μουλωχτά να ρίξει C4 από πίσω..

Mην αρχισουμε παλι με τους Recon και τους "Recon".

Εσυ ανηκεις στην κατηγορια Α.

Τελος.

Αυτο που λετε δεν το χω παρατηρησει.

Σε εμενα ΔΕΝ το κανει.

Μονο το "κλικ" που κολλανε στο τανκ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.