Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Πάντως διάβασα ότι με το patch ο server admin θα μπορεί να βλέπει τα kits των παιχτών! Οπότε το rule "max 4 sniper rifles / team" θα γίνει πραγματικότητα!! :clap:

Αδικο για αυτους που επιλεγους την class για οπλο πλην του sniper

Link to comment
Share on other sites

Πάντως διάβασα ότι με το patch ο server admin θα μπορεί να βλέπει τα kits των παιχτών! Οπότε το rule "max 4 sniper rifles / team" θα γίνει πραγματικότητα!! :clap:

ετσι μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Αδικο για αυτους που επιλεγους την class για οπλο πλην του sniper

αυτο ακριβως.εγω πολλες φορες παιζω recon με c4 και saiga.τωρα πια δλδ δν θα μπορω ή θα επιτρεπουν το μεγιστο 4 παιχτες με οπλο sniper και οσους ολους recon χωρις σνιπερ οπλο?

ουτε εγω βλεπω καποιον μεσα παιδια.μαλλον η friend list τα εχει παιξει

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

http://www.gametrailers.com/video/onslaught-mode-battlefield-bad/100116

Onslaught Mode

pc users στο κλασιμο ομως :(((

Δεν υπαρχει ουσιαστικος λογος να βγει και για PC at the moment.

Map να βγαλουν που χανει πολυ σε αυτο το τομεα.

Ας βγαλουν τα map σε αλλες ωρες της μερας για αρχη και βλεπουμε.

Δεν το αποκλειουν παντως να βγει για PC το onslaught.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως.εγω πολλες φορες παιζω recon με c4 και saiga.τωρα πια δλδ δν θα μπορω ή θα επιτρεπουν το μεγιστο 4 παιχτες με οπλο sniper και οσους ολους recon χωρις σνιπερ οπλο?

ουτε εγω βλεπω καποιον μεσα παιδια.μαλλον η friend list τα εχει παιξει

καταρχήν αυτό το rule δεν είναι "global", αναφέρομαι μόνο στον HC server μας (hpx).

Αυτό που λέω είναι ότι το ΠΟΛΥ κάθε ομάδα μπορεί να έχει 4 sniper rifles (και θα πρέπει να είναι στην HOTEL squad). Οι υπόλοιποι μπορεί να είναι όλοι recon (άλλο recon, άλλο sniper -το rifles το βάζω για αυτούς που δεν καταλαβαίνουν τη διαφορά) με shotguns, np, άλλα ΚΑΜΠΙΕΣ* (να το πω έτσι) θα έχει κάθε ομάδα μόνο 4 max. Σύνολο 8 / 32 max δλδ. Οι υπόλοιποι που θα παίζουν με sniper rifles λυπούμεθα άλλα θα τρώνε kick. Our way or the high way.-

*Disclaimer: Προσωπικά δεν έχω κάτι κατά των κάμπιων, μπορεί μάλιστα ένας κάμπιας να είναι pro, να ρίχνει 3 κεφάλια με μία σφαίρα, να κάνει τα πιο καίρια spot στον πλανήτη, να ρίχνει mortar ακριβώς τη στιγμή που χρειάζεται, άλλα ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ. Και ειδικά στους HC που τα sniper rifles κάνουν damage "the way it's meant to be", πολλές φορές δεν γίνεται παιχνίδι.

Στόχος είναι οι competitve γύροι, και competitive γύροι δεν γίνονται με sniper rifles. Χρειάζεται και το "αλάτι" στο φαγητό δεν λέω, όμως φαγητό τίγκα στο αλάτι δεν τρώγεται... αν με πιάνεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.