Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγώ σε λίγο μπαίνω για λίγο εκτός απροόπτου..

Btw, έκανα remove ΟΛΟΥΣ τους friends και θα περάσω τώρα μόνο όσους παίζουμε παρέα. Άντε γιατί δεν βλέπω άλλο τρόπο να καθαρίζει η buggy friend list.

Θα σας έρθουν invites λεπόν :)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ευαισθητο μας βγηκε το κολοπαιχνιδο....:rant:

Επρεπενα φτασω level 40 για να μπορεσω να βρω τι εφταιγε και να παιξω χωρις το αγχος αν θα κολλησει ή οχι...

Αϊ στα διαλα....

Για πες μας κι εμας τι εφταιγε τελικα, θα βαλω την gtx470 αυριο στο μπρικι μου και θελω να ειναι ολη η φαση οσο πιο κοντα γινεται στο plug n play, δεν εχω ορεξη απτις 3 ωρες που θα εχω διαθεσιμες να παιξω να μου φαγωθουνε οι μισες στο google.

Link to comment
Share on other sites

Κανε δοκιμες και αυτους :

http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=92384

Εγω τουλαχιστον ειχα "ακουσει" διαφορά.

Μπορει να μην φτιαξει το BF 100% αλλα τουλαχιστον θα χεις καλυτερο ηχο.:hehe:

λοιπον.τους περασα.διαφορα στον ηχο δεν ειδα οπως ανεφερες.τωρα ομως θα βαλω bf.αμα παιξει χωρις παγωμα θα σου χτισω αγαλμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε λίγο μπαίνω για λίγο εκτός απροόπτου..

Btw, έκανα remove ΟΛΟΥΣ τους friends και θα περάσω τώρα μόνο όσους παίζουμε παρέα. Άντε γιατί δεν βλέπω άλλο τρόπο να καθαρίζει η buggy friend list.

Θα σας έρθουν invites λεπόν :)

Μη με ξεχασεις βρεεεεεεεε
Για πες μας κι εμας τι εφταιγε τελικα, θα βαλω την gtx470 αυριο στο μπρικι μου και θελω να ειναι ολη η φαση οσο πιο κοντα γινεται στο plug n play, δεν εχω ορεξη απτις 3 ωρες που θα εχω διαθεσιμες να παιξω να μου φαγωθουνε οι μισες στο google.
Το εχω γραψει πιο πισω...ηθελαν κι αλλο ρευμα οι μνημες...
Link to comment
Share on other sites

Όχι το ίδιο είναι, αλλά δεν το έκανα για αυτό. Το έκανα γιατί είχα κάτω κάτω γύρω στα 6 άτομα που δεν παίζω ποτέ μαζί, αλλά δεν τους έκανε delete με τίποτα, ενώ κάθε φορά που έκανα κάποιον delete, έσβηνε κάποιον από τους πρώτους της λίστας.

Για "καθαρισμό" την έσβησα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα πήρα και εγώ το παιχνίδι. Μπαίνω σαν Redskin GR.

Έβαλα και το TeamSpeak και είμαι έτοιμος. Τωρα ψάχνω παρέα να γίνει ενδιαφέρον το παιχνίδι καθώς με ενδιαφέρει μονο το teamplay και δε δίνω δεκάρα για στατιστικά κλπ.

Αν θέλει κανένας ας με κάνει add στην friendlist και ας μου πει και σε ποιό server μπαίνετε γιατί χάθηκα στις τόσες σελίδες. :hi:

ΥΓ: Η εμπειρία μου αρχίζει και τελειώνει στο Battlefield 2 οπότε κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Έγινε επεξεργασία από Purple_Haze
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την καλοσύνη,δώσε μας το σίτε που κατέβασες την χακιά!Μην είσαι μονοφαγάς!Και εμείς θέμε :jester:

για να μην παρεξηγηθούμε κανονικότατα έπαιξα απλά ήταν άμυνα οι αμυνόμενοι και εγώ πήγαινα από πίσω :nuke: και αυτό ήταν. (απλώς ο εγκέφαλός μου ήταν 200 % o/c γιατί στις 8,30 το πρωί έγραφα Μαθηματικά κατέ (β' Λυκείου) ... τελικά οι medics τα σπάνε...

θα με πετύχετε σε κανένα Greek SERVER :banging:

Link to comment
Share on other sites

για να μην παρεξηγηθούμε κανονικότατα έπαιξα απλά ήταν άμυνα οι αμυνόμενοι και εγώ πήγαινα από πίσω :nuke: και αυτό ήταν. (απλώς ο εγκέφαλός μου ήταν 200 % o/c γιατί στις 8,30 το πρωί έγραφα Μαθηματικά κατέ (β' Λυκείου) ... τελικά οι medics τα σπάνε...

θα με πετύχετε σε κανένα Greek SERVER

δοκίμασε το PKM. Ολόιδιο με το T88 με λιγότερο κούνημα. Με iron sight επίσης (λίγο μόνο πρέπει να συνηθίσεις το ματσούκι δεξιά).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.