Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Επειδη οι καρπαζιες γινανε πολλες παιζοντας BC2 τοσο καιρο στο laptop της δουλειας (1280Χ800, ολα στο low), ξεθαψα προσφατα απο την αποθηκη μια πεταμενη GTX280 που ειχα προκειμενου να στησω παλι desktop μαζι με κατι αλλα κομματια που εχω αριστερα δεξια μπας και καταφερω να παιξω σαν ανθρωπος μπροστα σε κανονικη οθονη. Δυστυχως διαπιστωσα οτι το τροφοδοτικο μου (Corsair HX620W) εχει μονο 2 Χ 6Pin, ενω η GTX280 θελει 1Χ6pin+1X8pin. Ξερει κανεις που μπορω να βρω τον συγκεκριμενο ανταπτορα??

2yuyama.jpg

Ευχαριστω

Παιδες χιλια sorry για το ασχετο του θεματος αλλα βαρεθηκα να παιζω με την μπουρου (Carl Gustav) μπας και πετυχω κανεναν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με αυτό που λες;

Δεν παίζω αυτό το παιχνίδι εγώ.

:p

d2401774b2409dda7521b63c0e520ddb.jpg

Θα μπει κανεις σημερα?Το βραδακι λεω να το τιμησω μετα απο μερες...

Μανωλη,ενας νανος δεν κανει ποτε πλακα.

:eek:

+1

Link to comment
Share on other sites

:nada:

Αυτη είναι αποθήκη.. εμενα η δικιά μου μόνο ποντίκια έχει:spam:

Καλα, μην φανταζεσαι οτι εχω κανα eshop κατω. Απλα ειχα πει οτι δεν θα ξαναστησω χωρο για dekstop στο νεο μου σπιτι και αμολησα στην αποθηκη διαφορα πραγματακια απο παλια pc, htpc κτλ. Ενα απο αυτα ητανε και η GTX280.. Για κακη μου τυχη ομως, ο κουμπαρος μου πασαρε το BC2 να το δοκιμασω και κολλησα. Δεν παλευετε αλλο ομως στο λαπτοπ (μου βγηκανε τα ματια και πεφτει και πολυ φαπα :flag:), οποτε ηρθε ο καιρος να μπει σε λειτουργια παλι εστω και σαν παιχνιδομηχανη μονο.

Για τον ανταπτορα δεν ξερει κανεις που θα τον βρουμε? :help1:

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα για 30 λεπτα και επαιζα τελεια 10 kills διαφορα απο τα death at least και ικανοποιητικοι ποντοι! :)

Τι εχει η friend list και δεν βρισκω κανεναν?

Βασικα ουτε στο teamspeak μπαινει κανεις,οποτε υπεθεσα οτι δεν επαιζε και πολυς κοσμος,οποτε βγηκα...

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα για 30 λεπτα και επαιζα τελεια 10 kills διαφορα απο τα death at least και ικανοποιητικοι ποντοι! :)

Τι εχει η friend list και δεν βρισκω κανεναν?

Βασικα ουτε στο teamspeak μπαινει κανεις,οποτε υπεθεσα οτι δεν επαιζε και πολυς κοσμος,οποτε βγηκα...

Δεν δουλευει η friend list..τους δειχνει ολους offline αλλα αν ξερεις οτι ειναι μεσα τοτε πατας πανω του κ σε συνδεει κανονικα..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.