Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

θα το δω κωστη ξανα..γιατι ειναι εκνευριστικο

Με το καινούριο patch, απ'όσο λένε τουλάχιστον, δε θα υπάρχει θέμα γιατί πλέον δε θα αποθηκεύει κάθε φορά τις αλλαγές των kit στο αρχείο που βρίσκεται σε αυτό το φάκελο πριν κάνεις spawn. Η αποθήκευση θα γίνεται κάθε φορά πριν μπείς σε game. οπότε αν δεν βγάλεις άκρη, λίγη υπομονή... (πόση ακόμα θα μου πεις....)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι forthnet ειναι γενικο το προβλημα σε ολη την Ελλαδα σημερα,λογω μιας ινας που κοπηκε στην Βουλγαρια.

Πραγματικα απαλευτη η κατασταση,το youtube 2 λεπτα να ανοιξει,οι αλλες σελιδες γυρω στα 7-10 δευτερα.Κριμα και θα το λιωναμε σημερα στο BC2 :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να λυσει το προβλημα ενα φορματ.Δεν εχει να κανει με το pc σου.Σε ολους τα κανει αυτα τα "ναζια" το παιχνιδι.Τσαμπα κοπος φιλε μου πιστευω θα 'ταν...

Σημερα ,δεν ξερω τι κανατε στον Kastro,αλλα παρολο που η forthnet ειχε τις χειροτερες της,επαιζα με ~130-150 ping και το παιχνιδι ετρεχαι ακρως smooth και μαλιστα απο το συνηθισμενο 30αρι στα fps,επιανα 60 και 70 με την 9800. :sarcastic:

Φοβερο τι μπορει να σου κανει το lag...

Εχω και fast path βεβαια...

Anyway καλο παιχνιδακι καναμε,αλλα δεν αντεχω κι αλλο.1μιση ωριτσα καλη ηταν.:patsak:

Αυριο βραδακι παλι,αν δεν βγω.

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτά τα freezeeeeeeeeeeeee ... θα με τρελάνουν ... τέσπα θα περιμένω το patch και αν δεν γίνει τίποτα πάω για φορματ ... ε όχι να χαλάσω και το μηχάνημα απο τα restarts :fist::fist::fist:

τσαμπα φορματ θα κανεις.το παιχνιδι φταιει.εχω κανει 3 και προκοπη δεν ειδα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.