Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

παιδες,μετα απο 1,5 μηνα απουσιας,η μετακομιση ολοκληρωθηκε, το ντερνετι συνθεθηκε και ειμαι γεματος συγκινηση,ετοιμος να εγκαταστησω παλι το BC2 σε quad core πλεον..

σε 2 γραμμες τι εχω χασει τοσο καιρο?

patch να φανταστω βγηκε?

Link to comment
Share on other sites

παιδες,μετα απο 1,5 μηνα απουσιας,η μετακομιση ολοκληρωθηκε, το ντερνετι συνθεθηκε και ειμαι γεματος συγκινηση,ετοιμος να εγκαταστησω παλι το BC2 σε quad core πλεον..

σε 2 γραμμες τι εχω χασει τοσο καιρο?

patch να φανταστω βγηκε?

Πατσουμπα βγηκε ναι.

Μεσα ειμαστε.

Εμπα και δες εσυ τις ζουπερ αλλαγες.

(και συ εγγλεζος στα ραντεβου σου...:red:)

Link to comment
Share on other sites

σβήσε το bc2 φάκελο στο my docs (θα χαθούν τα settings) και ξαναπροσπάθησε

o φακελος δεν υπηρχε καν,αφου τωρα εγκατεστησα σε αυτο το πισι πρωτη φορα το παιχνιδι και δεν το εχω τρεξει καθολου..

μολις γυρισα απο δουλεια τον εβαλα να κανει update και κατεβαζει κανονικα..καποιο προσωρινο κολημα του σερβερ να φανταστω..

ωρα για υπνο,τα λεμε αυριο in the battlefield..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πάντως τις τελευταίες μέρες πάει τέλεια το παιχνίδι. Ούτε freeze ούτε ctd ούτε disconnect!

Σε αυτούς που έβγαζε προβλήματα έφτιαξε; Μήπως έκαναν κανένα patcharisma και στους servers;

Από μέρος μου πάντως δεν έκανα καμία αλλαγή και παλιότερα είχα δει 3 freeze και αρκετά (5-6) ctd...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ρε παίδες τον τελευταίο καιρό, μου κάνει περίεργα κολλήματα και δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει.

Εκεί που παίζω flawlessly για κάνα μισάωρο, ξαφνικά πάει καρέ-καρέ (κυριολεκτικά 1fps) για 5-6 sec, και μετά ξεκολλάει και παίζει κομπλέ πάλι. Είμαι με τους 10.6 και τη 5870. Είχα το ίδιο πρόβλημα και με τους 10.4. Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος αυτό;

Αν και είμαι σχετικά σίγουρος ότι είναι κάποιο 3rd party service/app που τρέχει στο background...

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ρε παίδες τον τελευταίο καιρό, μου κάνει περίεργα κολλήματα και δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει.

Εκεί που παίζω flawlessly για κάνα μισάωρο, ξαφνικά πάει καρέ-καρέ (κυριολεκτικά 1fps) για 5-6 sec, και μετά ξεκολλάει και παίζει κομπλέ πάλι. Είμαι με τους 10.6 και τη 5870. Είχα το ίδιο πρόβλημα και με τους 10.4. Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος αυτό;

Αν και είμαι σχετικά σίγουρος ότι είναι κάποιο 3rd party service/app που τρέχει στο background...

Σε τι DX ολα αυτα?

Επισης...Τα profile των Catalyst τα χεις περασει?

10.5 και δεν εχω το προβλημα που λες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ρε παίδες τον τελευταίο καιρό, μου κάνει περίεργα κολλήματα και δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει.

Εκεί που παίζω flawlessly για κάνα μισάωρο, ξαφνικά πάει καρέ-καρέ (κυριολεκτικά 1fps) για 5-6 sec, και μετά ξεκολλάει και παίζει κομπλέ πάλι. Είμαι με τους 10.6 και τη 5870. Είχα το ίδιο πρόβλημα και με τους 10.4. Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος αυτό;

Αν και είμαι σχετικά σίγουρος ότι είναι κάποιο 3rd party service/app που τρέχει στο background...

απενεργοποίησε το antivirus και δες αν σου το κάνει..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε τι DX ολα αυτα?

Επισης...Τα profile των Catalyst τα χεις περασει?

10.5 και δεν εχω το προβλημα που λες.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας παίδες. DX11 με απείραχτο το settings.ini.

Νeph, έχω χάσει τρελά επεισόδια, δεν έχω περάσει profiles. Αν δε σου κάνει κόπος, μπορείς να μου πεις που τα βρίσκουμε;

@greenforce13: MSE έχω, αλλά θα το σκοτώσω και θα δοκιμάσω. Ευχαριστώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας παίδες. DX11 με απείραχτο το settings.ini.

Νeph, έχω χάσει τρελά επεισόδια, δεν έχω περάσει profiles. Αν δε σου κάνει κόπος, μπορείς να μου πεις που τα βρίσκουμε;

@greenforce13: MSE έχω, αλλά θα το σκοτώσω και θα δοκιμάσω. Ευχαριστώ. :)

Απο εδω http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx

Ναι τa antivirus δημιουργουν σε πολλους αυτο που περιγραφεις οποτε δοκιμασε το.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.