Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Να κανονισουμε να παιζουμε παρεα..! Με τους friends μπορεις να βρεις σε ποιο server παιζουν ? (ρωταω γιατι δεν εχω και κανεναν :baby: )

Σε κανω add..Κανε με κ εσυ.Αν ειναι μεσα ενας φιλος σου πατας πανω του κ μπαινεις στον ιδιο server αν εχει χωρο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς το Distinguished Weapon Knowledge? Είναι αυτό που παίρνεις με όλα τα όπλα σε χάλκινο.

i36.png

Τα έχω πάρει όλα ρε γμτ και τώρα άρχισα να σκοτώνω και με το 40mm Smoke μπας και θέλει κι αυτό. Θέλει και με του medic τον απινιδωτή και το repair tool? Ή είναι λόγω SPECTACT και να γελάω?

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς το Distinguished Weapon Knowledge? Είναι αυτό που παίρνεις με όλα τα όπλα σε χάλκινο.

i36.png

Τα έχω πάρει όλα ρε γμτ και τώρα άρχισα να σκοτώνω και με το 40mm Smoke μπας και θέλει κι αυτό. Θέλει και με του medic τον απινιδωτή και το repair tool? Ή είναι λόγω SPECTACT και να γελάω?

μια πο τα ιδια και γω... σημερα προσεξα το συγκεκριμενο μεταλιο, τα εχω παρει ολα στα οπλα. δεν ξερω αν θελει ομως και αυτα που λες:help:

Link to comment
Share on other sites

μια πο τα ιδια και γω... σημερα προσεξα το συγκεκριμενο μεταλιο, τα εχω παρει ολα στα οπλα. δεν ξερω αν θελει ομως και αυτα που λες:help:
This is a bug. You now also need the SPECACT pins in order to get this award. zh1nt0 has confirmed that this is a bug - i.e. you shouldn't need to pay for the SPECACT mod in order to get an award that you should have been able to get since day 1 of release. So hopefully when the whole of DICE gets back from another vacation they might do something about it.

http://forums.electronicarts.co.uk/bc2-pc-feedback/980530-cant-get-insignia-distinguished-weapon-knowledge-when-all-weps-bronze-2.html

Όχι τπτ άλλο, αλλά έχω πάρει στο κυνήγι με το Smoke Launcher τσάμπα, τα φελέκια μου, με λίγα λόγια ούτε το άλλο που θέλει όλα τα bronze μπορούμε να πάρουμε και ήθελα μόνο από την βάρκα. 15 χιλιαρικάκια πόντοι στον αέρα dammit :(

Link to comment
Share on other sites

Είπα να παίξω σήμερα και μπήκα σε έναν γερμανικό στην laguna presa και ήταν ένας με ένα mg36 που με σκότωνε με 2 σφαίρες.εγώ του άδειαζα ολόκληρο abakan και δεν ένιωθε τίποτα.μέχρι και μαχαίρι του έριξα και γύρισε και με βάρεσε.σκορ 45-2.έλεος με τα κ@@@cheetερια

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις αλλος bug οταν κανει reload στο UMP-45? Βασικα δεν δειχνει παντα το animation του reload...

Και σε εμένα το παθαίνει και δεν κάνει και reload μερικές φορές...

Αυτό ξεκίνησε μετά το τελευταίο patch...

Από τότε που το παρουσίασε δεν χρησιμοποιώ ump-45, ξαναπήρα το krinkov,αν και μου άρεσε το ump...

Link to comment
Share on other sites

Παίζαμε τώρα ένα game με τον ProPitsiriko σε έναν Clan server σε Conquest Hardcore με Port Valdez και Atacama.

Παίζω μόνος 2 round σε Port Valdez όλη την ώρα με τον ελικόπτερο και τους έχω ξεφτιλίσει. Μπένει Atacama και εκεί που τρώνε λίγο ακόμα t*abagging μου λένε on foot δεν μπορείς να παίξεις;

Έχουμε μείνει εγώ άλλος ένας και ο Πιτσιρίκος εναντίον 6 clan members του κ*λου! Παίζω sniper ξέρω γώ και κάνω ένα killstreak x6 και στο τέλος τρώω τον Admin που ήταν καμπερομένος σε άκυρο σημείο στην πίστα και τον βρίσκω τυχαία.

How you saw me, μα-μου το ένα το άλλο. Κλάψα από τον 46αρη τώρα και μετά από 30' \You have been Permanently Banned from this Server by Punkbuster, Reason:Obvious Wallhack, aimbot and helibot' :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το παθαίνει και δεν κάνει και reload μερικές φορές...

Αυτό ξεκίνησε μετά το τελευταίο patch...

Από τότε που το παρουσίασε δεν χρησιμοποιώ ump-45, ξαναπήρα το krinkov,αν και μου άρεσε το ump...

Ωραια η dice...

btw..Μηπως το εχει ψιλοπαρατησει το παιχνιδι?? Περιμενουμε κανα τελευταίο patch?:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

^^Εμπρος! στο δρομο που χαραξε Ο Μανωλακης....obvious τσιτερά :hehe:

Άσε ρε, το αστείο ήταν που είχε έρθει σε μια φάση στο Squad μας ένας από αυτούς και μιλούσες έλεγε να μην κάνουμε Baserape κτλ, και παίζει από την φωνή και μόνο να ήταν κάνα 10 χρονο. Πολύ γέλιο λέμε! :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.