Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

σε acatama desert πέτυχα ενα high score σε sniper kill (personal best) στα 360....από το spawn point στη αρχή της πίστας ως atttacker στον πύργο απέναντι...δεν πρόλαβα screenshot όμως....κανένας εθελοντής (ManolisX; ) να το "ξαναγυρίσουμε";

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=slKi2AvGs2o]YouTube - BFBC2 - Marksman Headshot +500 (Max)[/ame]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παίδες το πρόβλημα που ειχα με bc2 συνεχίζει να υφίσταται..:(

μετα απο κάποια ωρα παιχνιδιού freezari κ στρώνει μονο με reset..να σημειώσω οτι είμαι μετα απο format.λετε να φταίει ο ssd?

Link to comment
Share on other sites

παίδες το πρόβλημα που ειχα με bc2 συνεχίζει να υφίσταται..:(

μετα απο κάποια ωρα παιχνιδιού freezari κ στρώνει μονο με reset..να σημειώσω οτι είμαι μετα απο format.λετε να φταίει ο ssd?

εμένα έφταιγε η κάρτα ήχου.Δοκίμασε να την απενεργοποιήσεις από το device manager και παίξε χωρίς ήχο να δεις αν θα παγώσει.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από φριζάρισμα πριν 2 εβδομαδες περίπου αναγκάστηκα να κάνω επανεκίνηση και μετα το pc δεν επανήλθε ποτέ,τι recovery τι safe mode τπτ.

Αναγκάστηκα λοιπόν να κάνω format καθαρή εγκατάσταση όλων των προγραμμάτων και εκ νέου εγκατάσταση του bfbc2.

Εδω και 2 εβδομάδες δεν εχει κάνει το παραμικρό.

Πριν το format μου φρίζαρε στανταρ 3-4 φορές (μπορεί και παραπάνω) όποτε έπαιζα.

είχα αρχίσει να βαριέμαι την όλη κατάσταση και έλεγα να το παρατήσω.

Τωρα όμως που παίζει τζάμι, όλα καλά....

ΥΓ. Για απόψε έχουμε τίποτα?:haha::haha::haha:

Link to comment
Share on other sites

Χθες μπήκα Defender σε ένα server (CANDYS #2) και στην ομάδα μου είχαν κάτσει όλοι 1-15 lvl, συνεπώς η αντίπαλη μας "πήρε" σε 3 λεπτά στην κυριολεξία, έκανα 2 kills/9 deaths. Τα πήρα στην κράνα μετά ως attacker με Assault έκλεισα κάπου στα 52/19 :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χθες μπήκα Defender σε ένα server (CANDYS #2) και στην ομάδα μου είχαν κάτσει όλοι 1-15 lvl, συνεπώς η αντίπαλη μας "πήρε" σε 3 λεπτά στην κυριολεξία, έκανα 2 kills/9 deaths. Τα πήρα στην κράνα μετά ως attacker με Assault έκλεισα κάπου στα 52/19 :p
No screenshot = never happened :p
Link to comment
Share on other sites

Χθες μπήκα Defender σε ένα server (CANDYS #2) και στην ομάδα μου είχαν κάτσει όλοι 1-15 lvl, συνεπώς η αντίπαλη μας "πήρε" σε 3 λεπτά στην κυριολεξία, έκανα 2 kills/9 deaths. Τα πήρα στην κράνα μετά ως attacker με Assault έκλεισα κάπου στα 52/19 :p

Ηταν τοτε που μπηκα αντιπαλος κ μου ειπες αλλαξε ομαδα??..:rofl:Οντως η ομαδα σ ηταν noobs..

Μεσα σε 3 λεπτα ειχα 15-1 kills-deaths.Mετα με πεταξε λογο Forhnet.:bye:

Link to comment
Share on other sites

Ηταν τοτε που μπηκα αντιπαλος κ μου ειπες αλλαξε ομαδα??..:rofl:Οντως η ομαδα σ ηταν noobs..

Μεσα σε 3 λεπτα ειχα 15-1 kills-deaths.Mετα με πεταξε λογο Forhnet.:bye:

Ναι, προχθές. Πήρα το αίμα μου πίσω όμως. Πρέπει να βάλω το FRAPS να παίζει στο start up, ποτέ δεν το θυμάμαι..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.