Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Guys θέλω λίγο βοήθεια. Σκέφτομαι να αγοράσω Spectact και Vietnam με την paypal ενος φίλου. Υπάρχει πρόβλημα άν η αγορά γίνει απο pc που δέν έχει το game εγκατεστημένο; Με το που τα αγοράσεις δηλαδή κάνει τίποτα αρχειάκια download η απλά τα ξεκλειδώνει στο ea account που έκανες την αγορα;

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν το παιχνίδι στο Steam και παρόλα αυτά βιάστηκαν να αγοράσουν το SPECTACT από το ΕA Store:

Battlefield Bad Company 2: SPECACT Kit Upgrade on Steam

Τώρα απλά μένει να βγει σε προσφορά :p

Είναι αστείο πάντως, να πληρώνεις 13€ για νέους χάρτες, όπλα, ήχους ΚΑΙ skins δηλαδή τελείως νέα εμπειρία, αλλά να δίνεις άλλο ένα 50% δηλαδή 6€ για να πάρεις μόνο skins...

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν το παιχνίδι στο Steam και παρόλα αυτά βιάστηκαν να αγοράσουν το SPECTACT από το ΕA Store:

Battlefield Bad Company 2: SPECACT Kit Upgrade on Steam

Τώρα απλά μένει να βγει σε προσφορά :p

Είναι αστείο πάντως, να πληρώνεις 13€ για νέους χάρτες, όπλα, ήχους ΚΑΙ skins δηλαδή τελείως νέα εμπειρία, αλλά να δίνεις άλλο ένα 50% δηλαδή 6€ για να πάρεις μόνο skins...

6 ευρω απο το steam οι κλεφτες..κ εμεις το πηραμε 5 non steam..:whip:

Link to comment
Share on other sites

ΑΙΣΧΟΣ! Ειλικρινα λυπαμαι για αυτο το παιχνιδι. Παιζω σημερα σε punkbuster servers και ο τοπος ειναι γεματος απο μαλακες που παιζουν με aimbot... Καθομουν σαν spectator και τους καμαρωνα! Ωρες ωρες και εγω δεν καταλαβαινω γιατι παω και τα αγοραζω τετοια παιχνιδια ενω ξερω τι γινεται...:wall:

Link to comment
Share on other sites

Όσο καιρό παίζω bc2 μόνο 1 φορά είδα κάποιον με cheat και έφαγε ban με το που τον κράξαμε στο chat...

Όταν βλέπεις όμως cheat και κανένα να μην κάνει τίποτα, απλά βγες από τον server και πάνε σε κάνα της προκοπής, δόξα τον θεό υπάρχουν πολλοί.

Link to comment
Share on other sites

ΑΙΣΧΟΣ! Ειλικρινα λυπαμαι για αυτο το παιχνιδι. Παιζω σημερα σε punkbuster servers και ο τοπος ειναι γεματος απο μαλακες που παιζουν με aimbot... Καθομουν σαν spectator και τους καμαρωνα! Ωρες ωρες και εγω δεν καταλαβαινω γιατι παω και τα αγοραζω τετοια παιχνιδια ενω ξερω τι γινεται...:wall:
Συγχωρεσε με αλλά δεν φταιει το παιχνιδι αν υπαρχουν ανεγκεφαλοι που δεν καταλαβαινουν οτι σημασια δεν εχει μονο η νικη...
Link to comment
Share on other sites

Συγχωρεσε με αλλά δεν φταιει το παιχνιδι αν υπαρχουν ανεγκεφαλοι που δεν καταλαβαινουν οτι σημασια δεν εχει μονο η νικη...

Ναι ρε συ ετσι ειναι, και ζητω συγνωμη που ξεφυγα λιγο στο προηγουμενο ποστ... Απλα βγηκα απο τα ρουχα μου σημερα με τους ηλιθιους. Και νομιζα οτι δεν θα υπαρχει σερβερ που δεν θα ειναι ενημερωμενος με αυτο το cheat.

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω....το εχω περάσει το στάδιο αυτο.

Μετα απο κάποιο σημειο το ξεπερασα και οταν καταλαβαινα οτι παιζει "μαγειρεμα" με κάποιον παιχτη, το εβαζα σκοπο μου να του πάρω το σκαλπ....

Ο cheaterας μόνο με μαχαιρι καταλαβαινει :hehe::p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω....το εχω περάσει το στάδιο αυτο.

Μετα απο κάποιο σημειο το ξεπερασα και οταν καταλαβαινα οτι παιζει "μαγειρεμα" με κάποιον παιχτη, το εβαζα σκοπο μου να του πάρω το σκαλπ....

Ο cheaterας μόνο με μαχαιρι καταλαβαινει :hehe::p:hehe:

χαχαχαχα :clap:

Link to comment
Share on other sites

Οπως αισχος κ epic βλακεια αυτο που εγινε με τα ακυρα τα ban.....To λεω γιατι ημουνα παθων....κ απο τι καταλαβα περασε στα ψιλα.Δεν μπορεις ξαφνικα να κοβεις περιπου 1000 ατομα σε μια μερα επειδη καποιοι ειναι ανεγκεφαλοι κ δεν ξερουν να ευχαριστηθουν ενα παιχνιδι....Ηθελα να ηξερα αυτη η βλακεια το bp,κανει τιποτα η απλως το εχουν για να μας σπαει τα νευρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε θα κόβει δεν μπορεί, κάτι θα κόβει. Από το τίποτα κάτι είναι και αυτό.

Αλλά η καημένη η dice τι φταίει αν εκεί στην evenbalance ξύνουν τα μολύβια (βάλε μπιπ στο ξύνουν ) τους όλη την ώρα?

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει καθε φορα που κανω update κατι να συμβαινει?

Κανονικα το update τελειωσε,μου πε αν θελω να ανοιξω το game ,πατησα No γιατι ειχαμε και δουλειες και σημερα μετα απο 4 μερες καθε φορα που το παταω ,παει να ανοιξει και μετα απο λιγο το παραθυρο εξαφανιζεται ...crashαρει...

Ειναι το πρωτο παιχνιδι που το παθαινω αυτο.Που να μην το πληρωνα κιολας.Του πειρατη καλυτερα θα παιζε.

Grrrrr :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.