Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Απο crosfire 5870 σε single 8800gts με ολα low... Περίεργο που τώρα το γουστάρω περισσότερο χωρίς το άγχος του ctd;

Αφού είδα ctd και σε μια κάρτα με τους 11.6 νταξ...

Και οχι το να παίζω με drivers που βγήκαν πριν ενα χρονο δεν είναι λύση...

Πάμε για αλλα να προετοιμαστω και για bf3...

Από cf 5870 σε 8800gts??? Και μου κακοφαίνεται εμένα που απενεργοποιώ την 6970 για να παίξω με 800gt... :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρέστε με για το mini offtopic, αλλά στο σύστημα της υπογραφής μου λέω επιτέλους να περάσω τα window 7 και θα ήθελα μια γνώμη σχετικά με το ποια έκδοση να προτιμήσω, 32 ή 64 bit ? Πχ. το bad company σε ποια έκδοση θα τρέχει καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά στα 64bit τα ίδια πράγματα καταλαμβάνουν περισσότερη μνήμη και μάλλον έρχομαι στα ίδια με τα 32 bit...νομίζω. Και κάπου διάβασα για χαμηλότερα fps στα 64 επίσης...

Link to comment
Share on other sites

για pc με αδυναμο επεξεργαστη και λιγη μνημη ισως ειναι καπως πιο βαρια τα 64bit

αλλα για τον δικο σου με διπλοπυρινο cpu και 4gb ram ειναι αμαρτια να βαλεις 32bit

διαφορες και να υπαρχουν με το δικο σου συστημα θα ειναι μηδαμινες

Εκτος αν σε απασχολει τοσο πολυ πχ αντι για 81fps να εχεις 80fps

(που κι αυτο δεν ειναι σιγουρο οτι θα συμβει)

32bit=παρελθον

64bit=ακομα μεγαλυτερη σταθεροτητα , αναγνωριζεται μνημη μεγαλυτερη απο 4gb ,ειναι το μελλον

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να βλέπουμε το ping στο deathmatch (ingame) με κάποιον (οποιονδήποτε) τρόπο?

Εκτός από το να ανοίγεις το scoreboard όλη την ώρα, δε νομίζω να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να βλέπουμε το ping στο deathmatch (ingame) με κάποιον (οποιονδήποτε) τρόπο?

Εκτός απο το scoreboard (tab) μόνο με logotech g15 (και 19 λογικά) μπορείς να το βλέπεις στην οθόνη του.

Link to comment
Share on other sites

έχετε σήμερα πρόβλημα με τα ping στο παιχνιδι;

τι στο καλο, απο τα 60-70 που ειχα παντα σημερα εκτιναχθηκαν στα 150-200;

wow σε ποιό server είχες 60-70;

εγώ παίζω πάντα με 120-150.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός απο το scoreboard (tab) μόνο με logotech g15 (και 19 λογικά) μπορείς να το βλέπεις στην οθόνη του.

Εννοω στο deathmatch που δίχνει μονο τα kills, όχι σε rush/conquest. Εκεί τα δείχνει κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

wow σε ποιό server είχες 60-70;

εγώ παίζω πάντα με 120-150.

Αν ingame σου λέει 120-150, αυτό μεταφράζεται σε περίπου 60-75ms, που είναι πολύ καλά.

Απορώ πως την παλεύουν όσοι παίζουν με ping>150ms ingame. Πραγματικά με τέτοιο ping δεν μπορώ να σταυρώσω kill...

Link to comment
Share on other sites

αυτος ο updater ποση ωρα κανει??:wall::wall:

μολις εβαλα το παιχνιδι και γρουμφ!!

Έχουν βγεί δύο αρκετά μεγάλα patch οπότε θα πάει ανάλογα με την σύνδεση σου.

Όσο για αυτούς που έχουν παγώματα στο παιχνίδι να θυμήσω πως έχει κάποιο θέμα με τις realtek κάρτες ήχου.Δοκιμάστε να παίξεται με κάποια άλλη ή με την κάρτα απενεργοποιημένη απο την διαχείρηση συστήματος και το πιο πιθανό είναι να μην παγώσει ο υπολογιστής.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βγεί δύο αρκετά μεγάλα patch οπότε θα πάει ανάλογα με την σύνδεση σου.

Όσο για αυτούς που έχουν παγώματα στο παιχνίδι να θυμήσω πως έχει κάποιο θέμα με τις realtek κάρτες ήχου.Δοκιμάστε να παίξεται με κάποια άλλη ή με την κάρτα απενεργοποιημένη απο την διαχείρηση συστήματος και το πιο πιθανό είναι να μην παγώσει ο υπολογιστής.

ομγ....το ακυρωνει για αυριο που θα εχω καλη συνδεση.Ειναι μονο online το παοιχνιδι?πρωτη φορα το βαζω και δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.