Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Γενικά εχθές έκανε κάποια κουλά. Εγώ είχα lags και μέσα στο παιχνίδι σε άσχετες φάσεις. Τα ίδια κι εδώ, μαχαίρι και γυρίζει και μου τη χώνει... Δεν ξέρω, μπορεί να φταίει το τελευταίο update που έκαναν.

Link to comment
Share on other sites

Ολα είναι λογικα....:p

το κάνουν για να μας σπάσουν τα νεύρα και να παμε σε Battlefield 3..:tomato:

Πάντως αυτό που τρέχει ο άλλος σαν το λαγό και δε νιώθει είναι γνωστό bug.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν ξέρω τι να πω.. 11.8 @ BFBC2(DX10>settings.ini).. Και έχω ακόμα spawn lag αλλα εκτος από αυτό όταν φτιάχνει κάθε 10 λεπτά τρώω γερο lagspike που κρατάει για 5-10 δευτερόλεπτα... :/ Έλεος πια..!! :...::...:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με την αναβάθμιση των drivers της κάρτας στους 280,26 παρατηρω χειρότερο τρεμόπεγμα των textures - σε σημείο που το οπλο δεν φαινόταν μια φορά - τόσο στη heavy metal όσο και στην harvest. Να σημειώσω ότι το crysis 2 παίζει απροβλημάτιστα σε ultra settings με high res textures. Καμια λύση :...:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν χθες πάντως ...πλατίνιασα και το μ95 μου...

Σήμερα πάντως, έκανα απεγκατάσταση τους drivers, εγκατάσταση από την αρχή και μου το έκανε μόνο μία φορά σε 1 ώρα παιχνίδι. Και ιδού τα αποτελέσματα:

(sorry @sstav :o )

:weep: .Watch you back....

Link to comment
Share on other sites

323460_10150275268241770_673161769_8149527_1050326205_o.jpg

96/74 :$.

@sofix, Φάση είχε το round ρε γιώργο, αν και πιστεύω εκείνο το RPG στην μάπα σου άρεσε περισσότερο από όλα :p :clap::clap:

Έγινε επεξεργασία από Ghost Dog 13
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα τώρα το πρωί να παίξω λίγο και τα πήρα κράνα... Ενώ δεν είχε ούτε lag, ούτε προβλήματα, μπήκε ένας τύπος, ο |Dominator|, που σίγουρα έκλεβε, μάλλον κάποιο aim-bot. Σε πετύχαινε από 3 χλμ,, με SCAR-L, ενώ έτρεχες κι έκανες ζικ-ζακ ανάμεσα σε κτίρια και containers... Σταδιάλα...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=17639]Ghost Dog 13[/MENTION] εχε χαρη που μπηκα στο μεσον του γυρου..

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] απλα αλλαζεις σερβερ..μη χαλιεσαι αδικα..τετοιοι παντα θα υπαρχουν..

|DOMINATOR|

θα μπω μετα το φαγητο...πα να φτιαξω καμια ομελετα..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] απλα αλλαζεις σερβερ..μη χαλιεσαι αδικα..τετοιοι παντα θα υπαρχουν..

Απλά μπήκα πρωί, και είχε μόνο σε δύο servers κόσμο (με αποδεκτά pings πάντα) κι έτσι δεν είχα πολλές επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Το ευχαριστήθηκα σήμερα... :)

[MENTION=7634]cddaraa[/MENTION], σου έκανα accept αλλά δε σε είδα καθόλου.

[MENTION=5271]sstav[/MENTION], μπήκα, παίξαμε λίγο, αλλά μετά με πέταξε γιατί είχα λέει ping>300 :wassat:

Δεν πειράζει, έπαιξα ένα 1000άρι κι ιδού:

attachment.php?attachmentid=45849&stc=1&d=1315692527

post-173-1416075468,7002_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

bfbc2game20110911134709.jpg

bfbc2game20110911144443.jpg

Πιστεύω πως βρήκα τρόπο να μην freezαρει το game με την onboard realtek κάρτα ήχου.Όσοι έχουν πρόβλημα ας βάλουν αυτούς τους modded drivers.

2shared - download X-Fi MB R248 Win7.7z (Μόνο τους drivers,τα προγράμματα της x-fi όχι,μπορεί να βγάλει το antivirus warning πως είναι μολυσμένο αλλά δεν έχει τίποτα)

Έπαιζα με αυτούς 3 ώρες χωρίς να κάνει κιχ ενώ πριν δεν θα έπαιζα ούτε μισάωρο

Link to comment
Share on other sites

Μερικοί admins είναι ηλίθιοι... Παίρνω ένα άρμα, πάω ΕΞΩ από την εχθρική βάση, μοιράζω μερικές νάρκες και μπαίνω στο άρμα να φύγω... Με έκανε kick όχι για baserape που ίσως θα μπορούσε, αλλά για vehicle steeling! :slap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.