Jump to content



FACEBOOK: Ο λογαριασμός δεν είναι διαθέσιμος.


pliktras

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά!!!Είμαι πολύ ανήσυχος σήμερα γιατί δεν μπορώ να μπώ στον λογαριασμό μου στο facebook.

μόλις παταω log in μου βγάζει το εξής μήνυμα:

<< Ο λογαριασμός σας είναι προσωρινά μη διαθέσιμος λόγω συντήρησης του ιστοτόπου. Θα είναι διαθέσιμος ξανά εντός ολίγων ωρών. Ζητούμε συγγνώμη για την ενόχληση. >>

Τι είναι αυτό ρε παιδιά;;; Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον;;

Το θέμα είναι οτι τις προάλλες κάποιος γνωστός μου πρέπει να μπήκε στον λογαριασμό μου γιατι ενω ήμουν μέσα με πέταξε...μετά βέβαια άλλαξα τον κωδικό αλλά δεν ξέρω...Απο το account ενός φίλου προσπάθησα να δω το δικό μου profil αλλα λέει:

<< Προφίλ μη διαθέσιμο

Λυπούμαστε, αυτό το προφίλ δεν είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα. >>

Τι γίνεται εδώ ρε παιδιά;; Έχω συγχυστεί πάρα πολύ μη πάθει τίποτα ο λογαριασμός μου... :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

να ενημερωσω επειδη το διαβασα σε πολλα tech sites οτι το FB αντιμετοπιζει ,τον τελευταιο μηνα ,πολλα stability issues και πιθανον να οφειλονται σ αυτο τα οποια προβληματα αντιμετωπιζετε.

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα....

και τι ειδες στουσ αλλουσ εχει διορθοθη το προβλημα?

δν ειμαι κανενανσ καμενος με το facebook ειχα επαφη με πολα ατομα και ενιοθα ενα πραγμα σαν να εχω παρεα παντοτε δεν ηξερα πως χωρις facebook θα αγονιω ετσι =( :nothing::nothing::tomato:

sorry για τα ορθογραφικα λαθη :wall:

:shout::shout::shout:....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

μην γραφεις greeklish, δεν διαβασες τους κανόνες? Ελλινικά γράφουμε μόνο. Στο Ερώτημα σου, ας σου απαντήσει κάποιος που έχεις facebook

ps: τοσο ναρκωτικο αυτο το facebook? eleoc

ποσο χαιρομαι που απέχω

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα....

και τι ειδες στουσ αλλουσ εχει διορθοθη το προβλημα?

δν ειμαι κανενανσ καμενος με το facebook ειχα επαφη με πολα ατομα και ενιοθα ενα πραγμα σαν να εχω παρεα παντοτε δεν ηξερα πως χωρις facebook θα αγονιω ετσι =( :nothing::nothing::tomato:

sorry για τα ορθογραφικα λαθη :wall:

:shout::shout::shout:....

συγνωμη για το ΟΤ

αλλα τα ορθογραφικα λαθη τα εκανες εχοντας καποιο προβλημα(πχ δυσλεξια) η απλως βιαζοσουν και εγραφες νομιζοντας οτι γραφεις λατινικα ;

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για το ΟΤ

αλλα τα ορθογραφικα λαθη τα εκανες εχοντας καποιο προβλημα(πχ δυσλεξια) η απλως βιαζοσουν και εγραφες νομιζοντας οτι γραφεις λατινικα ;

κανεις quote σε post 2 ετων? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.