Jump to content



BARTON 2500+ AΠΟ Ε-SHOP......


sakislife

Recommended Posts

Παιδια επεσα σε καλη παρτιδα και ειπα να το ανακοινωσω μπας και βοηθησω οσους σκοπευουν για BARTON 2500+.

Συγκεκριμενα το stepping του ειναι AQXEA 0329 SPMW κι εχουμε παρει μ ενα φιλο μου δυο ολοιδιους και πανε και οι δυο 2340 με default (1.65V) ρευμα . Επειδη απ οτι καταλαβα εχουν παρτιδα ολοκληρη με το ιδιο stepping οποιοι ενδιαφερεστε νομιζω πως ειναι καλη περιπτωση. (Αλλα ρωτηστε πρωτα για το stepping στο τεχνικο τμημα, μη σας παρω και στο λαιμο μου....)

Αντε και καλα overcklocks....:flower: !!!!! !!!!! !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soki [08-10-2003 και 07:45]

Ολα τα καλυτερα σου καθονται απο e-shop Saki. :D

Δεν εχεις αδικο βασιλη, αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση εγινε κατα λαθος. Αλλο stepping τους ειχα ζητησει και μου στειλαν αυτο απο λαθος τους, και μαλιστα στην αρχη τους εβαλα και τις φωνες...:woot: :woot: :woot::mad:

Αλλα μολις τον δοκιμασαμε πηγα ο ιδιος εκει για να παρω αλλον ενα ολοιδιο

:whistling :whistling :innocent: :innocent: :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε τζιμάκο μη σου δώσουμε και εγγύηση ότι θα πιάσεις και τα 2.5G.. overclocking είναι...

Αφού το ξέρεις ότι οι παράγοντες που έχουν να κάνουν με το κάθε διαφορετικό overclocking είναι πολλοί.. ακόμα και σε ίδια συστήματα... πόσο μάλλον με διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [08-10-2003 και 14:34]

Σιγά ρε τζιμάκο μη σου δώσουμε και εγγύηση ότι θα πιάσεις και τα 2.5G.. overclocking είναι...

Αφού το ξέρεις ότι οι παράγοντες που έχουν να κάνουν με το κάθε διαφορετικό overclocking είναι πολλοί.. ακόμα και σε ίδια συστήματα... πόσο μάλλον με διαφορετικά.

Γι αυτό και με εκπλίζει και αυτή η σιγουριά..... και ίδιοι να είναι.... μπορεί ο ένας να είναι πατάτα...και ο άλλος διάμάντι...

Αρα από όπου και να πάρεις είναι το ίδιο....:...:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.