Jump to content



Halfe Life 2 leaked?


alex_000

Recommended Posts

Και ενώ η κυκλοφορία του παιχνιδιού έχει μισοεπίσημα αναβληθεί για τον απρίλιο του 2004 εξετίας της διαρροής του source code στο διαδύκτιο , σημερα αρχίσαν οι φήμες οτι κυκλοφορεί beta playable εκδοση του παιχνιδιού στο ΝΕΤ.

http://money.cnn.com/2003/10/07/commentary/game_over/column_gaming/index.htm

http://www.planethalflife.com/

Αν πέσει στα χέρια κανενός ας μου στειλει ενα pm για να του εξηγήσω γιατί ειναι παράνομο να το εχει στην κατοχή του , και να συνεννοηθούμε πως να μου το δώσει για να το ... *γκουχ*καταστέψω*γκουχ* :whistling

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, τώρα η καταστροφή ολοκληρώθηκε... πως ακριβώς σκοπεύουν να κυκλοφορήσουν το πάσχα ένα παιχνίδι το οποίο θα κυκλοφορεί σε όλον τον κόσμο απ' τον Οκτώβρή; Μπάχαλο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από akiss

την παρασκευη μαλλον θα εχεις pm

:D

Αρχική απάντηση από Fireblade

Εντάξει, τώρα η καταστροφή ολοκληρώθηκε... πως ακριβώς σκοπεύουν να κυκλοφορήσουν το πάσχα ένα παιχνίδι το οποίο θα κυκλοφορεί σε όλον τον κόσμο απ' τον Οκτώβρή; Μπάχαλο...

Κοιτα απο ότι εχω καταλάβει δεν νομίζω θα ειναι τελίως πλήρης κατί για pre-beta ακούγεται . Το καλό βεβαια είναι πως ακόμη κι αν ισχύει αυτό θα πιεστούν για πιο early releace..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000

Και ενώ η κυκλοφορία του παιχνιδιού έχει μισοεπίσημα αναβληθεί για τον απρίλιο του 2004 εξετίας της διαρροής του source code στο διαδύκτιο , σημερα αρχίσαν οι φήμες οτι κυκλοφορεί beta playable εκδοση του παιχνιδιού στο ΝΕΤ.

[Αν πέσει στα χέρια κανενός ας μου στειλει ενα pm για να του εξηγήσω γιατί ειναι παράνομο να το εχει στην κατοχή του , και να συνεννοηθούμε πως να μου το δώσει για να το ... *γκουχ*καταστέψω*γκουχ* :whistling

θα σας καρφωσω για διακινηση παρανομου υλικου εκτος και αν ....με λαδωσετε.....χουχουχου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.