Jump to content



SOS με firefox και passwords!!!!!


petroSEXtreme

Recommended Posts

παιδια τη βοηθεια σας για ενα προβλημα που εχω.

Οταν εκανα log-in σε sites ποτε δεν παταγα to remember my password.Τωρα ομως δεν θυμαμαι ενα password απο ενα λογαριασμο μου.Υπαρχει καποιος τροπος να κανω recover αυτους tous password?Εχουν μπει απο το συγκεκριμενο pc μονο απο τον firefox αρκετες φορες παλιοτερα αλλα δεν εχει επιλεχτει ποτε το remember my password....

Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη.....:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως μπορεί να γίνει κάτι... ιδίως μετά απο τόσο καιρό (οι λέξεις "ξέχασα" και "ποτέ" είναι ενδεικτικές)

Keylogger δε φαντάζομαι να έχεις στο PC ε?

Η άλλη λύση που μπορώ να σκεφτώ είναι να επικοινωνήσεις με τον administrator του site και να του εξηγήσεις τι και πως, και να βρεις κάποιον τρόπο να αποδείξεις οτι είναι όντως δικό σου το account.

Link to comment
Share on other sites

Η άλλη λύση που μπορώ να σκεφτώ είναι να επικοινωνήσεις με τον administrator του site και να του εξηγήσεις τι και πως, και να βρεις κάποιον τρόπο να αποδείξεις οτι είναι όντως δικό σου το account.

Αυτό είναι και λίγο δύσκολο .. γιατι να σε εμπιστευτεί ο αλλος?? Ειδικά αν εχει να κανει με site που εχει σχεση με e-αγορες κτλ....:suicide: . Καλύτερα να κάνεις εναν νεο λογαριασμο:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιησε το Password Exporter το addon του φιφι και κανε μετα ενα export ολους τους κωδικους που εχεις κανει save.....μετα μπορεις να το δεις με ενα notepad !!

Αυτο θα βοηθουσε πολυ αλλα τον κωδικο δεν υπαρχει καμια περιπτωση να τον εχω κανει save...:(

Link to comment
Share on other sites

Επειδη την εχω πατησει...

Κατεβασα το sxipper Add-on που θυμαται κωδικους κλπ, αλλα εχεις δυνατοτητα να τα κανεις backup ;)

Ευχαριστω για την συμβουλη.Θα το ψαξω να το βρω και θα το δοκιμασω.:flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.