Jump to content



Δείτε τι παρέλαβα σήμερα απο το πλαίσιο...


aristos87

Recommended Posts

o αρνητικος: mode on

Δηλαδη δεν φτανει που σε βαλανε σε τετοια ταλαιπωρια, θα πρεπει να ταλαιπωρηθεις κι αλλο για να απαλλαχθεις απο ενα κουτι παραπανω????

ο αρνητικος: /mode off

Ο υπάλληλος που το έφερε μου είπε οτι αν δεν με πάρουν απο δευτέρα τηλέφωνο τοτε δεν τίθεται θέμα επιστροφής. Αν όμως με πάρουν παει να πει οτι ξεχάσανε απλά να του δώσουνε το δελτίο επιστροφής.

Οπότε αν δεν περάσει καμια βδομάδα να σιγουρευώ δεν μπορώ να μπώ στην αφάνταστη ταλαιπωρία να το ξεφορτωθώ :p

Αίσχος....!!!! Λύση μέσα σε 1 μέρα και δεν ζήτησε καν το παλιό πίσω!!!!

Θα τα βλέπει το e-shop αυτά και θα τους κάνει μήνυση οτι χαλάνε την πιάτσα:hehe:

Γκουχου γκουχου... 2 μέρες έκανε η λύση.. Μην ξεχνάς οτι αρχικά το στείλανε σε άλλη διεύθυνση :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

-Γενικα του fragma μην του κατι για το πλαισιο!

-fragma μεσα στο Πλαισιο εχω περασει τρελες στιγμες με τα παιδια, τουλαχιστον πριν μας χαλασουν το extreme μου μαζευομασταν, reaperx, coolmind, giorgosth, stelaras και αλλα παιδια!

-Οσο για το eshop, δεν ξερω μου φαινονται υπερβολικα ολα αυτα...Προσωπικα μου εχουν φερθει σπαθι ! Γιατι και 2 φορες καρτα γραφικων αλλαξα και mobo asus a8nsli deluxe αλλα και δισκους. Μπορει οχι με την μια αλλα μεσα στις 3εις μερες που μου ειχαν πει...

-πιστευω οτι το καθε μαγαζι εχει κακες και καλες στιγμες! Παιζει πολυ και ο υπαλληλος που θα σε αναλαβει! Μπορει το προηγουμενο βραδυ να μην του εκατσε η γκομενα και να βγαλει το μενος απανω σου :hehe:

-Νομιζεις fragma οτι ολοι αυτοι που ψωνιζουν απο eshop ειναι λαλακες, ή οτι σε ολους κανουν τα ιδια που λες....αν ηταν ετσι θα το ειχαν κλεισει το μαγαζι και ο ΙΝΚΑ θα τους ειχε παει ΖΟΥΜΙ!!!!!

Λεω καθαρα την προσωπικη μου αποψη. Μεταχειρισμενο δεν εχω παρει ποτε απο eshop, ουτε προβληματικο προιον μεχρι τωρα. Απο το πλαισιο ειχα το θεμα με τους δισκους αλλα οκ μου τους αλλαζαν επι τοπου...βεβαια πηραν 3εις μερες μεχρι να παρω σωστο intel 80 gb αλλα χαλαλι!

Το λεω, πρωτη επιλογη εχω απο Πλαισιο και μετα απο eshop...

Link to comment
Share on other sites

και εγώ πρώτη επιλογή έχω το πλαίσιο γιατι όποτε χρειάστηκα after sales ήταν άψογοι... στο e-shop δεν έτυχε να χρειαστώ ακόμη και δεν γνωρίζω να πω κάτι... αλλά θα δούμε κάτι θα χρειαστω και απο κει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.