Jump to content



Gaming Laptop


nimits1

Recommended Posts

δν ειναι το ιδιο με αυτο που εχω γραψει εγω.αυτο που εχω συνθεσει εγω εχει 2524 δολλαρια.δλδ γυρω στα 2100ευρω αν δν κανω λαθως.το τελωνειο ειναι ομως ενα θεμα.χρεωνεται πολυ εε?

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο λαπιτοπ που προτεινε ο gregory αλλα οντως υστερει σε cpu.

Σκεφτηκα και εγω για custom παραγγελια απο dell αλλα με i7 και i7 δίνουμε μονο με το studio 17 και το xps 16 αλλα vga εχουνε την 4670 1GB και στις 2 περιπτωσεις..

Οποτε πας σε quad η c2d εαν δεν σου ειναι αρκετη η 4670.

@Gre Τελωνειο δεν πληρωνεις εαν το παραγγελεις απο αγγλια.

Link to comment
Share on other sites

υστερει σε cpu αλλα πιστευω πως στα games θα πηγαινει πολυ καλυτερα με gtx260sli kai q9000 παρα με i7 και gts250.στα alienware παιζει καθολου overclock?εστω στοιχειωδες.δλδ απο 2Ghz στα 2,4 που παει και με deftaul ρευμα.

Link to comment
Share on other sites

Q9000@2Ghz+260gtx sli=bottleneck ενω i7 820qm@3.06Ghz με overboost+4670 1GB καλυτερα τα πραματα.

Anyway εφοσον παει σε gaming laptop και θελει καλη vga ας παει σε c2d καλυτερα..τα alienware πιστευω με εναν καλο c2d T9600/T9800 θα τον καλυψει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.