Jump to content



Αγορα 32'' lcd . ?


Athens2004

Recommended Posts

Εχοντας καταλήξει σε αυτην http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=90721

http://jack.tiscali.it/hitech/img/orig_images/televisori/lg32lh300032523feat1371.jpg Tην tv , θα ηθελα επιπλεον γνώμες προτάσεις για tv 1080 @ 32'' . στα 450-500ε max .

Πιο πολυ ρωταω την γνωμη σας για εναλακτικο μοντέλο καθως δεν με πολυενδιαφερουν links της ιδιας 10-20-30e φθηνοτερα ( για παραπανω το συζηταμε ) καθως η αγορα της θα γινει μαζι με αλλες ηλεκτρικες συσκευες απο τον κωτσο και για 30ε πχ δεν θελω να την παρω ξεχωριστα με οτι μπερδεμα συνεπαγεται στην μεταφορα - εγγυησεις κλπ .

kthnxbaigoodnight :p .

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε μια το media markt αν μπορεις με τα ιδια σου τα ματια σε καποιο μαγαζι..(οχι ονλινε δλδ)

Αν δεν μου παιξαν καποιο ασχημο παιχνιδι τα ματια μου πρεπει να εβγαλε προσφορα την ιδια...αλλα σε 37" στα 350Ε.

edit

ακυρο..η LH2000 ειναι..(το κοιταξα εγω ονλινε:p)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα την lg τελικα , λογω του οτι ειναι 1080 και εχω σκοπο να συνδέσω πανω της το ps3 ( που θα παρω σε λιγο καιρο οταν βγει το gt5 ) .

Θα ηθελα καποιος να μου εξηγησει τις πρακτικες επιπτωσεις του οτι δεν εχει hdcp .

Link to comment
Share on other sites

man δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα τα games του ps3 ειναι 720p και πολλα ψευτο-720p (upscaling παει συννεφο)

το ΗDCP με ενα google fu

To HDCP είναι κλείδωμα που επιτρέπει τη μεταφορά ψηφιακού σήματος υψηλής ευκρίνειας (1080i & p, 720i & p), από μέσα που το περιέχουν (ΗD-DVD, Blu-Ray και WMV-9HD προς το παρόν), προς τα αντίστοιχα μέσα αναπαραγωγής...

Η ανάλυση ναι μεν περιορίζεται όταν μεταφέρεται περιεχόμενο HD από τα προαναφερθέντα μέσα μέσω μίας αλυσίδας αναπαραγωγής που περιέχει ένα τουλάχιστον κρίκο (player, Monitor, Ενισχυτής AV, κάρτα γραφικών κλπ...) που δέν έχει την πιστοποίηση HDCP...Αυτό και μόνο...

Αν θέλει κάποιος να μεταφέρει υψηλή ανάλυση από οποιοδήποτε άλλο μέσο, μή προστατευόμενο από τo DRM, δεν έχει κάποιο πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.