Jump to content



Επιφανεια εργασιας


PGM

Recommended Posts

Λιγο πολυ ολοι μας εχουμε βαρεθει το κλασσικο ρολοι που εμφανιζεται κατω δεξια στη μπαρα των Windows. Με 2 απλα προγραμματακια ομως μπορουμε να εχουμε μια λειτουργικη, ομορφη και προπαντων διαφορετικη επιφανεια εργασειας.

Προγραμματα:

Ρολοι

01%2Ejpg

Home Page

Ημερολογιο

Rainlendar-screenshot.jpg

Home Page

Το σημαντικο ειναι οτι και τα δυο προγραμματα εχουν αρκετες ρυθμισεις οπως επισης εχουν αρκετα skins.

Παρτε μια γευση απο τη δικια μου επιφανεια εργασειας:

02%2Ejpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ωραιο...

Αλλα πολύ αγχωτικό βρε παιδί μου...ολόκληρο το Μπιγκ Μπεν στο desktop...

Α και που σε ωρε Πιτζιμί...

Ακόμα δεν το τελείωσες το ρημάδι το Max Payne 2???

Αντε καντο uninstall βρε!!!

λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Freedom [26-11-2003 και 09:31]

Α και που σε ωρε Πιτζιμί...

Ακόμα δεν το τελείωσες το ρημάδι το Max Payne 2???

Ακόμα MaxPayne2 παίζει ? πως είχα την εντύπωση ότι άρχισε το Call of Duty από την Δευτέρα ? :D

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΙΣΤΑΜΑΙ ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ!!!

Εγω απλά παραθέτω τα στοιχεία...

Σε μια απο τις ποσταρισμένες φωτογραφίες του κυρίου Πιτζιμή Πιτσιμόπουλού (κατοικος Αθηνών κλπ κλπ κλπ) φαινεται ολοκάθαρα το shortcut του εν λόγω παιγνίου...

Συνεπώς, ισχύουν 2 τινά:

Ή δεν το έχει τελειώσει ακόμα (οπότε κοβεται στις εξετάσεις και με συνοπτικές διαδικασίες οργανώνουμε δημόσιο λιθοβολισμό), ή το έχει τελειώσει και δεν το έχει κανει uninstall πραγμα το οποίο και ανεφερα στο προηγουμενο μου ποστ και μάλιστα ως προτροπή...

Θυμίζω τα λόγια του ποιητή τα οποία ΕΣΕΙΣ κυριε Ρουτ Ρουτεξίδη σκόπιμα διαμορφώσατε οπως εσεις θέλατε παραλείποντας την ιστορική φράση "Αντε καντο uninstall βρε!!!"...

Καταθέτω και τα στοιχεία...

(μουσική υπόκρουση "κιτρινου τύπου"): ντααααααν-νταν-νταν-νταν-just the facts mum....

post-58-1416070656,5511_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [26-11-2003 και 10:04]

...πως είχα την εντύπωση ότι άρχισε το Call of Duty από την Δευτέρα ? :D

Τον τυχεράκια...

Δεν θα ΚΑΘΟΛΟΥ απαιτήσεις σε hardware...

Ασε που θα ειναι πραγματικό first person...

Η μ@λ@κί@ παντως ειναι οτι θελει δεν θέλει θα παιζει με πολλά bots...

lol

Βααααααααααασταααααααα PGM!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξεχάστε τους Φακέλλους του Παπαχελλά.... εδώ παίζουν τα Folders του Freedom, ωρέ φακέλωμα !!!!!!

Και μην ξανα-αναφέρεις το ονοματεπώνυμό μου δημόσια, σε παρακαλώ πολύ.... αν ήταν έτσι, δεν θα χρησιμοποιούσα nick, :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.