Jump to content



WD media player live & wd mybook world?


ApolloTonKosmo

Recommended Posts

Πρωτον ,καλη μερα σε ολους και χρονια πολλα στους εορταζωντες και δευτερων δεν ειμαι σιγουρος για το

αν εκανα το post στο σωστο room , οποτε σε καθε περιπτωσι dont shoot me i am inoccent :p.

Στο διαταυτα λοιπον, οπως φαινετε (ελπιζω) απο τον τιτλο του νηματος εχω την εξης απορια:

θα μπορουσα να εχω τον εξωτερικο δισκο shared μεσω router για το pc αλλα παραλληλα να εχω προσβαση στα δεδομενα και μεσω του WD media player?

Δηλαδη θα ηταν δυνατον να αποθηκευω τα αρχεια μ κατευθειαν στον εξωτερικο δισκο απο το pc και μετα να τα βλεπει το WD media player ?

Thanks:)

Link to comment
Share on other sites

Για να σας "βοηθησω" και αλλο ωστε η απαντηση σας να ειναι ενα τυπου ναι/οχι:

Να υποθεθεσω πως απλα πρεπει να κανω map τον δισκο στο δυκτιο και ολα οκ μετα? θα ειναι ορατος τοσο στα XP σαν drive οσο και στο WD media player μεσω του δικου του interface?

Ευχαρηστω και παλι!

Link to comment
Share on other sites

οπως πολυ σωστα λεει ο φιλος πιο πανω, θα μπορεις να βλεπεις τα αρχεια του wd world στο wd live..

ΑΛΛΑ, μην περιμενεις να δεις full hd streaming με τα 5mb/s που μπορει να μοιρασει το wd world.

αμα αυτο ειχες στο μυαλο σου να ξερεις οτι θα απογοητευτεις;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.