Jump to content



περιορισμενη προσβαση στο internet


jdogos

Recommended Posts

Καλησπερα και καλη χρονια.

εδω και δυο ημερες εχω φοβερα αργη ταχυτητα στην προσβαση στο internet.

στην εποικοινωνια μου με τον παροχο internet δεν βρηκαν οπως ειπαν κανενα προβλημα. δοκιμασα επαναφορα, αλλαγη σε firefox (χρησημοποιω ie8) αλλα παλι τα ιδια. το προβλημα ειμαι οτι οταν ανοιγω τον ie στην αρχικη σελιδα μου ενω στην αρχη δειχνει οτι φορτωνει μου δειχνει "Ο Internet Explorer δεν μπορεί να εμφανίσει την ιστοσελίδα" ΑΛΛΑ οταν παταω "ανανεωση-F5" μου εμφανιζει την σελιδα. εκανα επαναφορα σε διαφορα χρονικα σημεια αλλα τιποτα. επισης εκανα τεστ και μου εδειξε668838047.png

τι αλλο μπορει να συμβαινει?

τα specs

1 core i7 940 oc to 3.45mhz

2 mb dfi ut58 t3eh8

3 ram 6gb 1200 mhz

4 gpu ati 4870 hd 1gb

5 hdd wd 1tb.

os windows 7 64 bit ultimate

eset smart security.

ευχαριστω.

Δημητρης:magic::magic::magic:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!

Πέρνα "καρφωτά" τους dns απο τον isp σου και κλείσε το eset..

(επίσης όταν λές αργή ταχύτητα έχεις πρόβλημα και με το download? Ή το πρόβλημα είναι μόνο οτι ανοίγουν οι σελίδες με την 2η?

*Μήπως έχεις και ανοιχτό κάποιο torrent client?)

Link to comment
Share on other sites

προβλημα εχω οτι φορτωνει τις σελιδες με την δευτερη. παραδοξως στο κατεβασμα μου παει σφαιρα και αυτο ειναι που με "καραφλιαζει"..... κ........μενα window$$$$ .torrent δεν εχω.

:TD::TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.