Jump to content



συμβατοτητα δεκτων mouse και keyboard


chrooooo

Recommended Posts

εχω το wireless laser mouse 5000 και το wireless multimedia keyboard 1.0A,και τα 2 microsoft,και τα δυο ασυρματα,προφανως

το keyboard ηταν μαζι με ποντικι αλλα χαλασε,οποτε πηρα αυτο που εχω τωρα,με αποτελεσμα να εχω 2 δεκτες,wireless mouse receiver 1.0 για το ποντικι και wireless optical desktop receiver 2.0A για το keyboard

ρωταω μηπως ξερει κανεις,επειδη ειναι δυσκολη η προσβαση και δεν μπορω να τα βγαζω απο πισω απο το Pc για να κανω πειραματα,παιζει να παιξει το ποντικι στο receiver του keyboard?το αναποδο μου φαινεται λιγο απιθανο..

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά πρέπει να δουλεύουν. Από πείρα μπορώ να σου πω ότι, τουλάχιστον για Microsoft hardware, μερικές ασύρματες συσκευές δουλεύουν κανονικά και με transceivers από άλλες MS συσκευές. Αυτό έχει να κάνει με revision και ιστορίες.

Βασικά, δοκίμασε το, βγάλε το ένα usb stick, κάνε ένα συγχρονισμό και δες. Δε πιστεύω να είναι πιο δύσκολο από το να ανοίξεις topic. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.