Jump to content



Tα ρεμάλια οι Έλληνες


DJD

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

παρακαλώ να μη πάρει πολιτικές προεκτάσεις το θέμα και να κρατήσει το χαλαρό του χαρακτήρα.

όπως καλό θα είναι να μη θίγονται οι πολιτικές πεποιθήσεις άλλων χρηστών

Link to comment
Share on other sites

Dmylonas+Darksaga δεν ειμαι κομουνιστης αν ετσι νομιζετε , αυτο που βλεπετε στο αβαταρ ειναι ενα τατουαζ που κανανε οι στρατιωτες του κοκινου στρατου και σημανει: Δεν θα υποκυψω(αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι αυτο ακριβως κατι τετοιο δεν θυμαμαι τωρα). Για αυτο και ειναι παραποιημενο το σημα. Επειδη ομως δεν εχετε ιδεα τι και πως και γιατι περι πολιτικων ιδεων σας αφηνω στα μαυρα σας σκοταδια να ειστε οι πρωτοι αναμεσα σε εσας και τον εαυτο σας. Το λεω αυτο γιατι η συμπεριφορα σας αυτο μου δειχνει.

Link to comment
Share on other sites

χαλαρωστε!!! :D

δεν μπορειτε να κρινετε τον αλλο για τις αποψεις του, οπως και δεν μπορει κανεις να σας κρινει για τις δικες σας!!! :TD:

ελλαδαρα για παντα! ετσι για να την σπαμε σε ολους τους τους δηθεν, τους απ'εξω!!! :worship:

και αφηστε να ψαχνουν γιατι αν και εχουμε περισσοτερα προβληματα, ζουμε περισσοτερο... ;)

γιατι ξερουμε να μην τα παιρνουμε ολα τοσα σοβαρα, γιατι ξερουμε να γελαμε... :D

Link to comment
Share on other sites

I am in the Dark.......... here

απο το άρωμα γυναίκας :)

μ'αρέσεις γιατι μοστράρεις πράματα που δεν ξέρεις καν τι σημαίνουν :)

και μετά εγώ είμαι ο τυφλός :)

σαν τα κινέζικα ιδεογράμματα που λένε σου γ!@%# η θεία σου και καμαρώνεις λέγοντας μου αρέσει ο ήλιος,έτσι γράφει φίλε

Είμαι θερμοκέφαλος υπάρχει κάνα πρόβλημα? :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

Είμαι θερμοκέφαλος υπάρχει κάνα πρόβλημα? :)

ναι υπάρχει

Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται η "επίθεση" σε άλλα μέλη, moderators ή στον admin του TheLab.gr. Λέγοντας επίθεσης εννοούμε τον χλευασμό, την δυσφήμιση, την ειρωνεία καθώς και οποιαδήποτε άλλη προσβολή.
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρηση: Κομμουνισμός σαν κοινωνικό σύστημα δεν υπήρξε ποτέ. Πριν απαντήσετε σκεφτείτε καλά.

Συγγνώμη για το ετεροχρονισμένο της απάντησης, αλλά ο Πουλιάδης μας ξεπέταξε τα βάρδουλα σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

darksaga μαζεψε τη γλωσσα σου η ελα απο εδω να μου τα πεις απο κοντα , Στα εβερεστ στο χολαργο.

Νομίζω ότι απάντηση από τον enduracell κάλυψε το θέμα. Αν έχετε προσωπικά μπορείτε να τα λύσετε μέσω pm κι όχι δημοσίως. Παρακαλώ να μη συνεχιστεί.

Ευχαριστώ για την κατανόηση σας.

Link to comment
Share on other sites

δεν σου είπα ρε ea6gka τίποτα επι προσωπικού π.χ δε σε έβρισα δε σε χλεύασα δε σε έγλυψα ;) για να τιν μαζεπσς κιολας.

Σπαθόλουρο μας προέκυψες...

I like you more now :)

αν ήμουνα αθήνα θα ερχόμουνα να κεράσω καφε :)

me-> θερμοκέφαλος

you->πυρηνοκέφαλος

ΥΟU WIN....

με ανακαλώ στην τάξη

σορρυ μαν :(

Υ.Γ ea6gka σωματικά μετρας η τσάμπα θα παέι το.... κέρασμα :)

Link to comment
Share on other sites

1. Αφού το κολύμπι αδυνατίζει, τι λάθος κάνουν οι φάλαινες;

2. Αφού το μαύρο κουτί των αεροπλάνων δεν παθαίνει τίποτα κατά τη σύγκρουση, γιατί δεν φτιάχνουν ολόκληρο το αεροπλάνο από το ίδιο υλικό;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

1. Αφού το κολύμπι αδυνατίζει, τι λάθος κάνουν οι φάλαινες;

τρώνε την ώρα που κολυμπάνε

2. Αφού το μαύρο κουτί των αεροπλάνων δεν παθαίνει τίποτα κατά τη σύγκρουση, γιατί δεν φτιάχνουν ολόκληρο το αεροπλάνο από το ίδιο υλικό;

γιατί δεν είναι ανθρωποκεντρική η ιδέα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

ο κομουνισμός απέτυχε παταγωδώς δεν ξέρω αν στο είπανε :)

Ίσως, επειδή μάλλον τα μεταξωτά βρακιά, θέλουν και τους κατάλληλους κ*λους....

Κι ο κόσμος αυτός ήταν "αγγελικά πλασμένος" αλλά η ανθρώπινη απληστία τον κατέστρεψε. Στον κομμουνισμό θα κόλλαγε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas [Σήμερα, στις 14:44]

1. Αφού το κολύμπι αδυνατίζει, τι λάθος κάνουν οι φάλαινες;

2. Αφού το μαύρο κουτί των αεροπλάνων δεν παθαίνει τίποτα κατά τη σύγκρουση, γιατί δεν φτιάχνουν ολόκληρο το αεροπλάνο από το ίδιο υλικό;

:D :D :D

Βρε παλικαρια εδω ξεκινησαμε να μιλαμε για τα καλα των Ελληνων.

Μη καταληξουμε στο αντιθετο.

Παντως βραζει το αιμα σας. :mad: :mad: :giveup: :giveup: :giveup: :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.