Jump to content



Νεος στην υδροψυξη


evolution

Recommended Posts

καλησπερα φιλε μου. αφου θα βαλεις τα παραπανω και θες ψυγειο 3πλο τοτε μια λυση αυτο http://www.feser-one.com/site/product_info.php?products_id=307 και εισαι super !!:thank_you2::neo: ρωτα και τον κοπριτη τον ειδικο !!! εγω εχω δυο 3πλα τετοια και ειμαι σπεσιαλ !! α και ενα διπλο http://www.feser-one.com/site/product_info.php?cPath=80&products_id=306 και οχι μονο για να εισαι οκ με ολα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση?τα λεφτα που θα δωσεις το ξερεις οτι θα ειναι παρα πολλα και θα το παντρευτεις(το pc)?

δεν εχω σκοπο να το αλαξω για κανα 2 χρονια

Link to comment
Share on other sites

τα μπλοκ gpu και mobo τι θα τα κανεις μετα?μια σκεψη βαζω με το καλο οτι και αν αποφασισεις!

μα δεν εχω σκοπο να μειρασω σε κοματια το pc θα το δωσω οπως ειναι στον αδερφο μου:p

Link to comment
Share on other sites

τυχερος ο bro!να δουμε foto οταν με το καλο τελειωσει ε?

παντα ετσι γινεται οταν περνω εγω Pc αυτος περνει το παλιο δικο μου 9-12 μηνες pc συνηθως

οι photo ειναι standar αλλα θα αργησουν λιγο γιατι οπως ειπα επειδη δεν ειναι λιγα τα λεφτα (σκεψου οτι δεν εχω βαλει καν ρακορ ακομα ειναι ενα μεγαλο ποσο :giveup:) οποτε κοιταω να δω απο που με συνφερει περισοτερο

Link to comment
Share on other sites

ο κοπριτης θα βαλει παλι το χερακι του να υποθεσω?

εγω προτεινα Heatkiller Rev3.0 Cu για cpu

και το αντιστοιχο watercool GPU-X 5870 για την καρτα

μηδαμινες διαφορες στην αποδοση imho

αλλα ειναι και θεμα αισθητικης

αλλοι θελουν μαυρο νικελ κι αλλο γυμνο χαλκο

Link to comment
Share on other sites

το ξερω τα εχουμε πει αυτα και απο κοντα στην υδροψυξη οι διαφορες που βρισκεις πλεον ειναι μικρες απο εταιρια σε εταιρια το θεμα ειναι η αισθητικη κατα βαση

Link to comment
Share on other sites

και εγω απο τα διαφορα review που βρηκα στο Internet αυτο καταλαβα μιλαμε για διαφορε 2-3 βαθμους που εφοσον δεν παω για κατι τρελο δεν θα το καταλαβω καν τωρα για τα heatkiller μπορει να ειναι καλα block (δεν εχω γνωμη για κανενα Block εφοσον ειναι πρωτη φορα που θα παω σε υδροψυξη ) αλλα προτειμω τις koolance καθαρα για λογους αισθητικους ασχετα αν στα review ειναι κατωτερα η ανωτερα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.