Jump to content



Μερικές απορίες περί RapidShare


morius

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι περί RapidShare.

Αν και χρήστης του εδώ και αρκετά χρόνια, πρόσφατα συνηδειτοποίησα ότι υπήρχαν τόσο καιρό πολλά κολπάκια. Ένας φίλος μου είπε ότι αν κατεβάζεις κάποιες συγκεκριμένες ώρες το πρωί δεν στο προσμετρά στην ογκοχρέωση. Μπορείτε να μου πείτε τι ισχύει με αυτό κ τι άλλο ξέρετε; Επίσης τι παίζει με τους πόντους;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι περί RapidShare.

Αν και χρήστης του εδώ και αρκετά χρόνια, πρόσφατα συνηδειτοποίησα ότι υπήρχαν τόσο καιρό πολλά κολπάκια. Ένας φίλος μου είπε ότι αν κατεβάζεις κάποιες συγκεκριμένες ώρες το πρωί δεν στο προσμετρά στην ογκοχρέωση. Μπορείτε να μου πείτε τι ισχύει με αυτό κ τι άλλο ξέρετε; Επίσης τι παίζει με τους πόντους;

3π.μ.-11π.μ. "χρεωνει" το 10% του data που κατεβαζεις.

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/news.html

Αλλα δεν ισχύει ακόμα.

(Για την ακρίβεια το Ιουλιο '09 λειτουργούσε αν δεις τα news,αν συνεχίζεται ακόμα σαν υπηρεσία δεν το νομίζω.Αν και δεν το εχω ψάξει γιατι πολύ απλα δεν δεν προκειται να κατεβάσω πάνω απο 25 gb σε μια μέρα.:giveup:)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχεις limit 5GB την ήμερα. Αν δεν κατεβάσεις μια μέρα, προστίθεται, μέχρι να φτάσεις τα 25GB, εκεί σταματάει. Κατέβασε το Jdownloader. Βάζεις το premium account σου και σου λέει πόσο έχεις και πόσο σου μένει...

Το κακό είναι ότι τώρα με τις 720p & 1080p ταινίες/σειρές δεν είναι αρκετά...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω 25Gb τη μερα και ποτε δε τα τελειωνω.Τα παω το πολυ 10Gb και την επομενη θα ναι καπου στα 18-20Gb κτλπ κτλπ καθε μερα.

Για ποια 5 μιλατε?Εδω ειναι ταινιες 12Gb...:hug:

Eυαισθητο θεμα πιασατε.

Να κοπει εδω.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.