Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

θέλω να πάω στην βουλή τώρα να σπάσω τα μούτρα του παπαδρέου αυτήν την στιγμή.

ΑΥΤΟΣ Ο ΑΛΗΤΗΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!

Εσύ και εγώ φταίμε μαν. Αυτοί δεν φταίνε. Κάποιοι απο εμάς τον ανέβασαν εκεί να λέει αυτά που λέει σήμερα.

ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΓΩ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τα άσχημα:(

"Απο τις 12 παρακάλαγαν οι υπάλληλοι να φύγουν απο τη Marfin"

ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΝ!

"Οι υπάλληλοι στη Marfin παρακαλούσαν απο τις 12 να φύγουν λόγω των επεισοδίων που θα γινόντουσαν. Διευθυντικό στέλεχος που βρισκόταν σε άλλο κατάστημα τους το απαγόρευσε. Οταν πέταξαν τις 3 μολότοφ οι υπάλληλοι άρχισαν να ανεβαίνουν προς τα πάνω. Υπήρχε μια σιδεριά και ήταν κλειδωμένα και δεν υπήρχε έξοδος κινδύνου. Οι υπάλληλοι ένας ένας πηδούσαν απο τον φωταγωγό σε διπλανά κτήρια, στην Costa Boda και στο Βασιλόπουλο για να σωθούν αλλά οι 3 δεν πρόλαβαν, πέθαναν απο τις αναθυμιάσεις."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

" Εμεις ειμαστε εδω σημερα,οι εγγυητες της ομαλοτητας "

Aντε ρε Σαμαρα ζωαδι.ΑΝΤΕ απο δω!!!

ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ! Ποση κοροΪδια θα ανεχτει ο ελληνικος λαος ? ΓΙατι συνεχιζουν και μας κοροιδευουν ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!!!!!! ?

Δηλαδη η μας θεωρουν ΤΕΛΕΙΩΣ ζωα η αυτοι παιρνουν ουσιες.

Δηλαδη κανετε τις μαλακιες.ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΞΑΤΕ! Εκει εσυ συνεχιζετε τα παραμυθακια...

Ε ΟΧΙ! Ο λαος το χει μαθει πλεον.Ποσο θα αντεξει ακομα? 1? 2 χρονια? Ε στον 3ο θα ΣΑΣ ΦΑΜΕ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο ότι πέφτουν τα χρηματηστήρια παγκοσμίως ? ? ? Ότι "τρέμουν" οικονομολόγοι σε Ισπανία/Ιταλία/Πορτογαλία ? Λέτε τυχαία να βρίσκετε η Ελλάδα και η Αθήνα πρωτοσέλιδο σε όλο τον κόσμο ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον ΣΔΟΕ, που το διαβάσατε/ακούσατε...? Είναι αλήθεια ή λέγεται...

Υπάρχουν πλάνα από κτήριο που λένε ότι είναι το ΣΔΟΕ που καίγεται στον 4ο όροφο, δες στο troktiko, έχει links για τα videos.

Link to comment
Share on other sites

Με το χειροτερα τι εννοεις?

Μπορουν να γινουν ακομη πιο πιεστικοι οι διαδηλωτες?

Μπορει ο λαος να κανει μεγαλυτερη "φασαρια" ?

Μακαρι να την κανει!Γιατι ακομη και τωρα δεν τους βλεπω να νιωσαν και πολυ εκει μεσα στη Βουλη...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είναι στην Βουλή όλα τα νούμερα, έπρεπε να μαζευόταν ο κόσμος απέξω.

Από εκεί και πέρα θα παραδεχτώ τον πρώτο που δεν θα αυτοδιαφημιστεί, δεν θα κλαψουρίσει. Μέχρι στιγμής τρίχες. Αυτοδιαφημίζονται.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχω την εντυπωση πως προκειται για αποπροσανατολισμο της κοινης γνωμης like the american way?

Πολυ βολευει η ολη κατασταση για κινησεις στα παρασκηνια...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.