Jump to content



Nεα mobile vga


thespesios

Recommended Posts

Γεια σας ! διαθετω ενα λαπτοπ turbo-x με τα εξης χαρακτηριστικα : intel c2d 8400m, 4g ddr2 @ 800mhz , vga nv 9300m......το προβλημμα ειναι οτι με αυτη την καρτα δεν μπορω να παιξω σχεδον τιποτα..... ακομα και το grid δεν παιζει με τιποτα σε 1680*1050 και πρεπει να κατεβαζω τα παντα στο ελαχιστο για να παιξει αξιοπρεπως......Μπορω να βρω καποιο site με mobile vga's και ποιο ? Σας ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μπορω αφου και αυtη που εχει τωρα δεν ειναι on-board.....το θεμα ειναι που θα βρω αλλη καρτα για λαπτοπ......σε οσα site εψαξα δεν βρηκα τιποτα.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι, όντως, οι off board κάρτες γραφικών για φορητούς σπανίζουν.

Ρώτησε το πλαίσιο. Ως ο κατασκευαστής των turbo-x, πρέπει να ξέρει.

Μπορεί να φιλοτιμηθούν και να σε πληροφορήσουν.

Link to comment
Share on other sites

asus xg station 8600gt

asus-xg-station.jpg

Τωρα αν θα δεις διαφορα στην αποδοση....

φίλε μου ξέρεις αν πωλείται Ελλάδα?με ένα πρόχειρο ψάξιμο skroytz δεν βράκα κάτι..απλά έχω ένα hp laptop με onboard vga 7400 της nvidia και ενώ λειτουργεί μου βγάζει κάτι κάθετες γραμμές. Γενικά το συγκεκριμένο μοντέλο έχει πρόβλημα με υπερθέρμανση vga και μάλλον τα παίξε λίγο...:suicide:

sorry για το :OT:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν ηταν ιδιαιτερα πετυχημενο το εγχειρημα και η διαθεσιμοτητα του ειναι/ηταν με το σταγονομετρο.

Παρε σβαρνα τα eshop του εξωτερικου ,μπας και....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.