Jump to content



Danger Den Maze5 VS Koolance CPU-200G


Zarras

Recommended Posts

2 υποψηφια blocks:

1. Danger Den Maze5 478 RBX :D

με 2 εισοδο 1 εισοδο ...για καλυτερη απαγωγη

2. Koolance CPU-200G Cooler Kit Gold :laughing:

με επιχρυση εσωτερικη επιφανεια ...για καλυτερη απαγωγη

για να ακουσω γνωμες....:shifty:

post-363-1416070674,0582_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

το DD μου μοιάζει για κλεμμένο! και εσωτερικά κάτι σε παλαιότερο 11 block θυμίζει... ά ρε τα τσιράκια της DD τον ξετρύπωσαν...λολ

το koolance δεν θα το έπαιρνα έτσι κι αλλιώς... α.προτιμώ εξολοκλήρου χάλκινα μπλοκς, όχι πλαστικά καπάκια, β.3/8 εισόδο/έξοδο αν δεν κάνω λάθος γ. πολύ καλύτερες επιλογές διαθέσιμες...

για το DD ισχύει για μένα το α. και πάλι + ότι απ'ότι κατάλαβα από τα tests του eleven, η κεντρική είσοδος μετράει και όχι η 2πλή έξοδος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

2 υποψηφια blocks:

1. Danger Den Maze5 478 RBX :D

με 2 εισοδο 1 εισοδο ...για καλυτερη απαγωγη

2. Koolance CPU-200G Cooler Kit Gold :laughing:

με επιχρυση εσωτερικη επιφανεια ...για καλυτερη απαγωγη

για να ακουσω γνωμες....:shifty:

Οσον αφορα το επίχρυσο και την καλυτερη θερμικη απαγωγη μυθος μεγάλος Ο μονος λόγος είναι η αποφυγή μαυρίσματος του μπλοκ απο την πολυκαιρία και φυσικα ο εντυπωσιασμός Το αντίθετο αποτέλεσμα εχει θα έλεγα απο την καλυτέρεψη της συμπεριφοράς του μπλόκ

Οσο αφορά το Danger Den Maze5 478 RBX :D θα έλεγα οτι είναι προτιμότερη επιλογή

Το οτι μοιάζει σε ενα δικό μου (το triple-X που δοκιμάστηκε στο lab το αφήνω στην ακρη γιατι δεν νομίζω να εχει σχέση) Ποιο πολύ σαν ενα μείγμα απο LRWW + CASCADE μου μοιάζει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.