Jump to content



αγορά νέου HDD 1TB


BloodMage

Recommended Posts

Ειχα τεσσερις και οι δυο μου δινουν τα ιδια αποτελεσματα με τον δικο σου,

ο ενας αρκετα μικροτερα(γι'αυτο και τον εδωσα) και ο αλλος αυτα που βλεπεις παραπανω.

Με ειχε παραξενεψει αυτο και ειχα κανει ερωτηση στο forum χωρις να παρω απαντηση.

Μετα απο μερες ειδα οτι ολοι οι δισκοι ειχαν διαφορετικη ημερομηνια παραγωγης και αλλο firmware.

Ο δικος σου πρεπει να εχει ημ.παραγωγης τον περασμενο Σεπτεμβρη αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

rory αν θελεις πες μου πιο firmware εχει ο δισκος που εχεις που εχει τις επιδοσεις με τα αποτελεσματα που ποσταρε πριν ο φιλος με 180 read και τα σχετικα...Για να ψαξω συγκεκριμενα...:)

Link to comment
Share on other sites

Ο συγκεκριμενος εχει το 05.01D05,ενω οι ποιο παλιοι το 05.00Κ05.

Καπου ειχα διαβασει οτι γινεται αλλαγη αλλα δεν το εψαξα παραπερα.Τωρα το βλεπω σοβαρα να το αλλαξω και στους αλλους (αν γινεται βεβαια).

Διορθωση... ειχα γραψει το μοντελο αντι για το fw.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα πρεπει να εχει το παλιο.:...:

Για να εισαι σιγουρος παντως κατεβασε αυτο το προγραμμα και θα το δεις σιγουρα.

Δεν εχουν δωσει fw για να μπορεις να το αλλαξεις εσυ,πραγμα που εχουν κανει με αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Παραξενο ομως,ειναι ποιο καινουρια σειρα απο τον δικο μου.

Υπαρχει περιπτωση το fw να μπορεις να το κανεις backup απο δισκο με καποιο προγραμμα νομιζω.

Αν καποια στιγμη εχω χρονο και ορεξη θα επιχειρησω να το περασω και στους αλλους τους δικους μου και σιγουρα θα ενημερωσω!

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν υπαρχει κατι σχετικα με αυτους,δυο μερες ψαχνω και δεν βρηκα τιποτα.

Βρηκα ομως για αρκετους αλλους και απο'τι διαπιστωσα δινουν fw μονο αμα υπαρχει καποιο προβλημα με οποιοδηποτε δισκο που να διορθωνεται με την αλλαγη του fw.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.