Jump to content



avi σε DVD


wesker

Recommended Posts

Ποιο προγραμμα σου βγαλε προβλημα οταν επιχείρησες να τα κανεις join?

Το Virtual Dub.

[EDIT]: Επίσης έκανα ένωση υποτίτλων σε άλλο, έκανα κάποιο βίντεο αλλά στο δευτερο κομμάτι της ταινίας οι υπότιτλοι είναι ασυγχρώνιστοι. Το έκανα με το VobSub Joiner. To ίδιο και ο ήχος κατά 2 δευτερόλεπτα περίπου....

Link to comment
Share on other sites

Kαμιά άλλη ιδέα;

Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που δεν τα αφήνεις ως έχουν, 2 τίτλοι κάτω από το ίδιο project ο καθένας με τους δικούς του υπότιτλους;

Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτε κατά την αναπαραγωγή, όπως σου εξήγησα παραπάνω.

Ρωτάω, γιατί έχω φτιάξει πάρα πολλά δισκάκια έτσι και δεν υπάρχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που δεν τα αφήνεις ως έχουν, 2 τίτλοι κάτω από το ίδιο project ο καθένας με τους δικούς του υπότιτλους;

Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτε κατά την αναπαραγωγή, όπως σου εξήγησα παραπάνω.

Ρωτάω, γιατί έχω φτιάξει πάρα πολλά δισκάκια έτσι και δεν υπάρχει θέμα.

Mάλλον έτσι θα το κάνω... Την προηγούμενη βδομάδα τελείωσε το εξοχικό που έχτιζα... Είχα κάποια DVD αγορασμένα τα οποία δεν αντιγράφονταν, και τα έδωσα σε έναν φίλο να μου τα κάνει rip για να φτιάξω μια μόνιμη ταινιοθήκη στο εξοχικό αλλα το DVD player που έχω εκεί δεν παίζει divx οπότε σκέφτικα τα rip που μου έκανε ο φίλος αυτός να τα ξανακάνω DVD.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.