Jump to content


πρόγραμμα για εκτύπωση εξωφύλλων CD/DVD


wesker

Recommended Posts

;Εχω σταματήσει να χρησιμοποιώ το Nero εδώ και καιρό, γι'αυτό ρώτησα για κάποιο πρόγραμμα. Κατέβασα ενα από το νετ το οποίο ήταν γεμάτο με trojans και έφυγε όπως ήταν.....

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι έχει υπόψην πως το nero δεν ειναι ειναι freeware αλλά προσφέρεται επί πληρωμή και πως στο φόρουμ απαγορεύονται συζητησεις περι σπασμένων κλπ.

τεσπα, αν θελεις μπορείς να φτιαξεις ενα psd με το photoshop και πάνω να φτιάχνεις κάθε φορά κάτι όπως το θέλεις και να το σώζεις ξεχωριστα..

βεβαια από τη στιγμη που δεν αγοράζεις το nero σιγα μην πας να αγοράσεις το photoshop, αλλά τεσπα :p

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι έχει υπόψην πως το nero δεν ειναι ειναι freeware αλλά προσφέρεται επί πληρωμή και πως στο φόρουμ απαγορεύονται συζητησεις περι σπασμένων κλπ.

τεσπα, αν θελεις μπορείς να φτιαξεις ενα psd με το photoshop και πάνω να φτιάχνεις κάθε φορά κάτι όπως το θέλεις και να το σώζεις ξεχωριστα..

βεβαια από τη στιγμη που δεν αγοράζεις το nero σιγα μην πας να αγοράσεις το photoshop, αλλά τεσπα :p

Υeap έτσι είναι. Είχα το Nero στα ΧΡ που το έδινε δώρο το DVD recorder μου. Από την στιγμή που η έκδοση που έχω δεν παίζει στα 7 κατέβασα το CDBurnerXP, freeware και πιο ελαφρύ από το Nero. To Photoshop το έχω αυθεντικό(ξέμεινε από μια πρώην μου που ήταν γραφίστας), αλλά αν σου πω οτι δεν ξέρω να το χρησιμοποιώ και δεν κάθισα ποτέ να το μάθω μάλλον θα βάλεις τα γέλια.... Αφού μπορώ να κάνω την δουλειά μου με freeware προγράμματα εξίσου καλά γιατι να αγοράσω κάποιο;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.