Jump to content



Athlon 64 3000+ Review


soki

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unstoppable [19-12-2003 και 14:12]

Ελπιζω να ερθει συντομα στην ελλαδα και σε καλη τιμη

Στη Θεσσαλονίκη πάντως έφτασε..

http://shop.zeroone.gr/cgi-bin/zeroone.filereader?3fe3691600550326273fc3615b1d05f2+EN/products/9818 και επίσης στο φίλο μας http://www.matsoukasbros.com/timesgrnew.asp

260 ευρώ τελικη!

Link to comment
Share on other sites

Η Zeroone λεει 1MB Cache , ο Ματσουκας λεει 512ΚΒ. Τρεις λαλουν και 2 χορευουν.

Το θεμα ειναι οτι μπορει στον τιμοκαταλογο να τον εχουν αλλα απο κομματια.........παλια.........

Κι εγω στον

Τιμοκαταλογο του μαγαζιου μου μπορω να βαλω Prescott 5GHz. Και τι να λεει?????????

Link to comment
Share on other sites

Ο Mατσούκας τον έχει στη σωστή του τιμή. Δε ξέρω όμως αν ο επεξεργαστής στο 1Μb cache υπάρχει όντως και αν ναι έχει πιο τσιμπημένη τιμή από τον αντίστοιχο 512.

Ο 1Mb πάντως αν υπάρχει θα είναι πιο scalable. Κρίμα που δεν υπάρχει ΄κανένα αξιοπρεπές chipset για αυτές τις CPU, ένα SiS ή ένα NF3 250 θα ήταν ότι πρέπει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Enduracell [20-12-2003 και 12:44]

Ο Mατσούκας τον έχει στη σωστή του τιμή. Δε ξέρω όμως αν ο επεξεργαστής στο 1Μb cache υπάρχει όντως και αν ναι έχει πιο τσιμπημένη τιμή από τον αντίστοιχο 512.

Ο 1Mb πάντως αν υπάρχει θα είναι πιο scalable. Κρίμα που δεν υπάρχει ΄κανένα αξιοπρεπές chipset για αυτές τις CPU, ένα SiS ή ένα NF3 250 θα ήταν ότι πρέπει

Εσυ τελικα πρεπει να γραψεις βιβλιο. Εχεις πολυ φαντασια........

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το SiS755 retail από την ECS και είναι κάπου στα 80 τελική!!!!! :inlove:

Αρχική απάντηση από jax7480

Εσυ τελικα πρεπει να γραψεις βιβλιο. Εχεις πολυ φαντασια........

το ξέρω είναι ένα από τα προσόντα μου... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.