Jump to content



Hitler animation


firekiller

Recommended Posts

ΚΑλησπέρα σας θα θελα να πω ότι αυτό δεν είναι επίθεση αλλά γίνεται για πλάκα και ευθήνη έχω εγώ λοιπόν έχω μια photo του με πλήθος γύρο του που του σηκώνει το χέρι ως χαιρετισμό

Τώρα ξέρει κανείς πως μπορώ να την αλλάξω λίγο πχ.τα χέρια του κοινού να γίνουν λίγο πιο....πχ όπως έγινε με την Αφροδίτη της Μήλου?Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά έχεις ένα animation σε gif? avi? και θέλεις να αλλάξεις κάτι. Πρέπει να αναλύσεις όλο το animation σε στατικά frame και να επεξεργαστείς το κάθε ένα ξεχωριστά.

Ίσως στα καινούργια προγράμματα επεξεργασίας video. πχ premiere να μπορείς να κάνεις πιο hi tech πράγματα αλλά δεν έχω ασχοληθεί οπότε μόνο αυτό τον τρόπο ξέρω

Link to comment
Share on other sites

χα! καλή μαγκιά, αλλά και συ τον Χίτλερ ρε? :p

βαλε καναν Goethe να τον απαυτώνει κανας ολύμπιος θεός (ή ο χιτλερ), που τον γουσταρουν κιολας

Όσο για την φωτό, αν ξερεις photoshop ή αλλιώς με ενα Paint.NET κάνεις τη δουλειά σου

για animation λογικά πρέπει να πας σε flash

Link to comment
Share on other sites

Οι Moderators έχουν το αναφαίρετο δικαίωμα να απαγορεύσουν την διακίνηση εικόνων πορνογραφικού περιεχομένου ή "πειρατικού" software καθώς και των links που οδηγούν σε αυτά ή σε web sites με ανάλογο περιεχόμενο καθώς και θεμάτων που σχετίζονται με προσκλήσεις σε torrent sites. Επιπροσθέτως απαγορεύεται ρητά η η δημοσίευση υλικού, που προσβάλει τις υπηρεσίες του TheLab.gr και τα μέλη του, είναι αναληθές ή δυσφημιστικό, ανακριβές, απειλητικό, καταχρηστικό, πρόστυχο, άσεμνο, προσβλητικό, ρατσιστικό ή αντίθετο με την ελληνική νομοθεσία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.