Jump to content



explorer


panmik

Recommended Posts

ρε παιδια εδω και κάτι μέρες ο explorer μου πεταει ενα παραθυρο με ενα site xxx δεν μπορεσα μεχρι τωρα να το σταματησω! εψαξα με adware και με τα spybot search & destroy αλλα τιποτις! αυτο εκει.Εσβησα τα cookies και τα temp αρχεια αλλα μηδεν στο πηλίκο.τι να κανω ?

Link to comment
Share on other sites

To ad-aware, φρόντισες να το ενημερώσεις?

H άλλη λύση είναι να κατεβάσεις έναν pop-up stopper, ακόμα και αυτός του google-bar δουλέυει καλά...

Θα σου πρότεινα πάντως να παρατήσεις τον χαζο explorer και να δοκιμάσεις τον Firebird, εξαιρετικός browser....

Link to comment
Share on other sites

ναι του εκανα ενημέρωση του adware.απλα το πρόβλημα ειναι οτι ειναι υπολογιστης της εργασίας μου και καταλαβαίνεις οτι δεν μπορώ να κανω οτι θέλω.και απορω πως στο καλό ,κολησε αυτο το πραμα αφου δεν μπαινω σε τετοια σιτες ...

εχω βαλει ενα pop up stopper και προς το παρον βολευομαι,,,,thanx anyway

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε καλου κακου και το msconfig...δες προσεκτικά τι ξεκινάει με το startup του υπολογιστή σου...

Τσέκαρε και από τον Task Manager να δεις αν "τρέχει" εκείνη την ωρα κανένα αγνώστου προελεύσεως και χρησιμότητας exe...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από shidokanjohn [23-12-2003 και 09:58]

Freedom freedoμοπουλε που χαθηκες εσυ?????

Δεν πιστευω να κανεις σουζες με τετοιο αερα.........

Looooooooooooool!!!!

(Τραγουδιστά): "Γιαααααααννη μου το, Γιααααννη μουουουουου τοοοοοοοο...Γιάαααααααννη"

Τι σουζες ωρε παλουκάρι...εχω βγάλει την εξωλεμβιο και εχω βάλει προπέλα...γ@μώ τον καιρό μου γ@μω...

λολ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.