Jump to content



Poll για DVD-ROM......


dfragos

Recommended Posts

Εγώ ψηφίζω pioneer λόγω αξιοπιστίας. Έχω το 105S εδώ και 3-3,5 χρόνια περίπου και τώρα τελευταία αρχίζει και τα ψιλοπαίζει. Αν και πλέον έχω Lite-On (dvdr λόγω τιμής), Pioneer θα ήταν η επιλογή μου.

Link to comment
Share on other sites

Pioneer 120S και από μένα για αξιοπιστία, λειτουργικότητα (ίσως και αισθητική).

Το Teac το είχα και δεν ήμουν ευχαριστημένος...στιβαρότατη συσκευή και δύο χρόνια εγγύηση μεν, αλλά δεν αποδείχτηκε τόσο γρήγορο και στην παρακολούθηση dvd δεν έδινε τόσο σταθερή εικόνα και είχε μια προτιμηση στο κόκκινο.

Αν κύρια χρήση του dvd θα είναι η παρακολούθηση ταινιών, προτείνω τη συσκευή της Asus. Στο ίδιο σύστημα, με ίδια κάρτα γραφικών και ίδια οθόνη είχα αισθητά καλύτερη εικόνα σε σύγκριση με τα teac 516, pioneer 105sz που έχω χρησιμοποιήσει...

To Liteon το είχα αγοράσει και επιστρέψει την επόμενη μέρα επειδή ήταν πολύ θορυβώδες και μέτριο ως προς την ποιότητα κατασκευής

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη και εγω ειχα την απορεια πιο ειναι καλυτερο teac η pioneer αγγουροσυντροφε dfragke πηρα ενα 120S και παμε για ενα review μην βιαστεις μεχρι αυριο θα εχουμε αποτελεσματα......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [05-01-2004 και 20:38]

Λοιπον επειδη και εγω ειχα την απορεια πιο ειναι καλυτερο teac η pioneer αγγουροσυντροφε dfragke πηρα ενα 120S και παμε για ενα review μην βιαστεις μεχρι αυριο θα εχουμε αποτελεσματα......

Γι'αυτό είσαι αρχηγός ρε Πάρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool: :cool: :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.