Jump to content



coolermaster net shoping


petran_x13

Recommended Posts

Λοιπόν παίδες έτυχε εκτός από το cosmos s που έχω βρεικα και ένα cosmos rc 1000 στα 40 ευρώ μην ρωτάτε πως.:jump1: Το θέμα είναι ότι το είδε ένα φιλαράκι που τώρα του στήνω το new pcaki του και του άρεσε πολύ όποτε μιας και δεν βρήκαμε μεταχειρισμένο πάμε για παραγγελία Refurbished: http://195.69.74.103/shop/product_info.php?products_id=542&osCsid=cb85bb74eaaf03b9582f89b5ab846a99 Κάναμε την παραγγελία σήμερα όλα καλά επιλέξαμε pay advance γιατί το παλικάρι δεν έχει καθόλου πιστωτικές και λοιπά ούτε εγώ γενικά προτιμώ τα cash. Το θέμα είναι ότι από το mail που του ήρθε δεν κατάλαβα πολλά και από το τηλ. Του λένε να πλήρωση στην Fortis bank στο Venlo και ρωτάω εγώ ο άσχετος τώρα πώς γίνετε αυτό ρε παλικάρια? :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα σας εχουν δωσει καποιον IBAN(International Banking Account Number) αν ναι τοτε πας στην τραπεζα σου και κανεις ενα εμβασμα σε αυτον τον αριθμο πληρωνωντας +1,20 ευρω παραπανω νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα σας εχουν δωσει καποιον IBAN(International Banking Account Number) αν ναι τοτε πας στην τραπεζα σου και κανεις ενα εμβασμα σε αυτον τον αριθμο πληρωνωντας +1,20 ευρω παραπανω νομιζω.

Των πήρα τηλ και του είπα να μου προωθήσει το mail μπας και καταλάβω και είναι ακριβός όπως τα λες thanks για την help παίδες...:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.