Jump to content



TOP PC for Friend


firekiller

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Όλα καλά αυτά που προτείνουν παραπάνω αλλά ως φανατικός το περιφεριακών ενός συστήματος έχω να πώ οτί καλό θα ήταν να δώσεις και κάποια χρήματα σε αυτά. Γιατί στο κάτω κάτω το ποντίκι, το πληκτρολόγιο η οθόνη είναι τα μέσα με τα οποία επικοινωνούμε με το pc και χωρίς αυτά είναι ένα κουτί απλά.

Οπότε σου προτείνω να πας σε 3x1 Portrait Display Group ή 3x1 Landscape Display Group, αγορά ηχείων γιατί η κάρτα ήχου από μόνη της ήχο δεν βγάζει ποντίκι και καλό πληκτρολόγιο και ότι άλλο θα βοηθούσε στην διασκέδαση και καλύτερη επικοινωνία με τον υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά θα benchάρουμε και μπορεί να τον συνδέσουμε με 42" tv:triniti:

κι η 42αρα ιδια αναλυση εχει... :triniti: :triniti:

(αντε να παει 1920*1200)

αλλιως παει σε 2560x1080 και >50"

εγω θα συμβουλευα να μην πας με τη λογικη "οτι πιο ακριβο" και "φερε να 'χουμε"

αλλα να παρει κατι ισορροπημενο και πληρες απ'ολες τις μεριες

οπως ειπε κι ο φιλτατος πριν απο μενα

οσο για το benchαρισμα

δε χρειαζεται να βαλει στην πιστα την ολοκαινουρια ferrari του χωρις καν να εχει ξανατρεξει...

μπορει να αφησει τη ferrari σπιτι και να φτιαξει ενα starletακι για να μαθει να τρεχει πρωτα

if you catch my drift

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι ηλικία έχει ο φίλος σου, αλλά θα υποθέσω πως με τέτοια αγορά από Πλαίσιο έχει τουλάχιστον μεγάλη οικονομική άνεση. Ως εκ' τούτου, θα πρότεινα να αγοράσει μια αληθινή Ferrari μπας και μπορέσει να την γεμίσει με μελαχροινά ή ξανθά μωρά μέσα από το να αποβλακωθεί και να την βγάλει με την χήρα και τα 5 ορφανά.

Link to comment
Share on other sites

12 Αγωνες ειναι κατι απιαστο !! Αν το εκανε τι να πω..ας παιξει και Τζοκερ !! :triniti:

ρεσυ το καταλαβαίνω πρώτη φορά έπαιξε και τον βοήθεισα μου είπε τους αγώνες και τους δηλώσαμε εγώ έχω παίξει 3 φορές και έχω κερδίσει 64.78ε ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

:stop:

Δεν παίρνει κανενα αμάξι?:zzz: (άσχετο)

1)Θα δώσει 7χιλιάρικα να παρει κατι που σε 3 χρόνια θα ειναι πίσω???:dots: Ελεος

2)Κατα την γνώμη μου πανω απο 2000 δεν αξίζει να δώσεις για μηχανιμα που θα παίζει games..Να πώ οτι ηταν μηχανιμα πολιτικού μηχανικού /γραφίστα / developer παει στο καλό

3)τουλάχιστον ας παίρνει ενα μηχανημα των 2 χιλιάδων καθε 2 χρόνια (:meeting: 8 χρόνακια σε pc θα βγάλει με αυτα τα λεφτα)

Link to comment
Share on other sites

ok όταν θα τον πάρω τηλ να το σκανάρει

οκ δεν λέω δίκιο έχετε είναι πολλά τα λεφτά το ξέρει κι ο ίδιος αλλά σύστημα για games φτιάχνει και με 2000ε και θα ταν καλύτερο να τα επενδύση στο μαγαζί ή κάπου αλλού θα του το πω και θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.