Jump to content



Latest Best 2Fast2Furious DVD/RW?


giantdi

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλη την παρέα,

Έπειτα από ψάξιμο που έχω κάνει στο net κατέληξα πως το καλύτερο όλων είναι το Samsung SH-243N/BEBE το οποίο είναι αρκετά φρέσκο (3 μήνες) και δεν έχει εμφανιστεί ακόμα στην Ελλάδα. Μήπως γνωρίζει κανείς πού και πότε θα είναι διαθέσιμο?

Γι' αυτό έλεγα μήπως έχετε να μου προτείνετε εσείς κάτι καλύτερο απ' τα παρακάτω 3 και με σειρά προτεραιότητας σε περίπτωση που το SH-243N αργήσει να 'ρθει.

1) Samsung SH-243N

2) Samsung SH-223L

3) Sony AD7240S

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα,

Έπειτα από ψάξιμο που έχω κάνει στο net κατέληξα πως το καλύτερο όλων είναι το Samsung SH-243N/BEBE το οποίο είναι αρκετά φρέσκο (3 μήνες) και δεν έχει εμφανιστεί ακόμα στην Ελλάδα. Μήπως γνωρίζει κανείς πού και πότε θα είναι διαθέσιμο?

Γι' αυτό έλεγα μήπως έχετε να μου προτείνετε εσείς κάτι καλύτερο απ' τα παρακάτω 3 και με σειρά προτεραιότητας σε περίπτωση που το SH-243N αργήσει να 'ρθει.

1) Samsung SH-243N

2) Samsung SH-223L

3) Sony AD7240S

Φίλε, καλά έκανες και το έψαξες ΑΛΛΑ στον συγκεκριμένο τομέα h/w με την κατρακύλα των τιμών ΔΕΝ αξίζει πλέον τον κόπο να αφιερώνεις χρόνο.

Πας, πέρνεις ένα να κάνεις την δουλειά σου και αν χαλάσει και βαριέσαι το τρέξιμο της αντικατάστασης το πετάς και πέρνεις καινούργιο. (λιγότερο χρόνο και κόπο θα έχεις από το να τρέχεις για rma)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.