Jump to content



Gtx 295 sincle-pcb waterblock!


hatzakis

Recommended Posts

Τωρα και λιγο καιρο ψαχνω το συγκεκριμενο block

http://www.koolance.com/product_archive/product_info.php?product_id=857

ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο εως απιθανο να το βρω αλλα λεω ΑΝ ξερει καποιος απο εσας καπου που να μπορω να βρω 2 κομματια (καινουρια εννοειται)......απο οπου να ειναι Ελλαδα , εξωτερικο δεν με ενδιαφερει αρκει να τα βρω.

Οποιαδηποτε βοηθεια σας θα μου ειναι πολυτιμη.

Ευχαριστω!:help1:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα και λιγο καιρο ψαχνω το συγκεκριμενο block

http://www.koolance.com/product_archive/product_info.php?product_id=857

ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο εως απιθανο να το βρω αλλα λεω ΑΝ ξερει καποιος απο εσας καπου που να μπορω να βρω 2 κομματια (καινουρια εννοειται)......απο οπου να ειναι Ελλαδα , εξωτερικο δεν με ενδιαφερει αρκει να τα βρω.

Οποιαδηποτε βοηθεια σας θα μου ειναι πολυτιμη.

Ευχαριστω!:help1:

στειλε ενα pm στον κοπριτη μηπως τους εχουν μεινει στο καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε μιλησει αλλα απο οτι θυμαμαι μου ειχε πει οτι δεν υπαρχει κατι...

:confused:κοιταξα μπας και βρω σε κανενα καταστημα του εξωτερικου αλλα δν καταφερα να βρω κατι

Link to comment
Share on other sites

το ξερω ψαχνω και εγω παντου μεχρι και στην koolance εστειλα αλλα τπτ, εχει κανεις υποψη του πιο ειναι το καλυτερο blockaκι???

για σενα το κοιτουσα το πρωι αλλα δεν βρηκα κατι ειμαι νεος στην υδροψυξη επομενως δν εχω γνωμη για να σου πω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Γιωργο, να υποθεσω οτι δεν θα ξαναφερετε αρα μπορεις να μ πεις ποιο ειναι το καλυτερο κατα τη γνωμη σου και αν μπορουμε να βρουμε 2 κομματια?

δεν θυμαμαι να εχω δουλεψει αλλο block για single pcb GTX295 πλην αυτου της Koolance...

οποτε δεν μπορω να ξερω εαν υπαρχει κατι καλυτερο

αλλα για να ειμαι ειλικρινης, δεν πιστευω οτι θα εχουν τπτ τρελλες διαφορες.

παρε κατι που να σε παιρνει οικονομικα και να ταιριαζει αισθητικα με το υπολοιπο setup σου

(αναλογα με το τι ηδη εχεις πανω επιλεγεις μεταξυ acetal, nickel palted, copper, plexiglass κτλ)

στο μαγαζι δεν νομιζω να ξαναερθει παντως

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον με νικελ θα δουλεψω αλλα νομιζω οτι στραβωσε η δουλεια γιατι ηθελα να βαλω το ψυγειο στη θεση του πισω fan του obsidian αλλα δεν θα χωρεσει για κανενα λογο....

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον με νικελ θα δουλεψω αλλα νομιζω οτι στραβωσε η δουλεια γιατι ηθελα να βαλω το ψυγειο στη θεση του πισω fan του obsidian αλλα δεν θα χωρεσει για κανενα λογο....
Χωράει, αρκεί να είναι λεπτό...κάτι τετοιο πχ...
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον με νικελ θα δουλεψω αλλα νομιζω οτι στραβωσε η δουλεια γιατι ηθελα να βαλω το ψυγειο στη θεση του πισω fan του obsidian αλλα δεν θα χωρεσει για κανενα λογο....

επίσης χωραει και κάτι τέτοιο, http://www.dangerden.com/store/black-ice-xtreme-radiator.html#tabs

.δοκιμασμένο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε,απλα ναι οντως χωραει απλα στο δικο μου pc το 3πλο ψυγειο,η πλευρα με τα ρακορ ειναι απο εκει αλλα πιστευω οτι και παλι θα χωραει ετσι αναποδα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.