Jump to content



5770+tv


koukoubetses

Recommended Posts

συνδεω την καρτα γραφικων(5770),με hdmi καλωδιο στην tv,για να δω bluray 1080,και μου κανει σπασιματα στην τηλεοραση,με αποτελεσμα να μην μπορω να δω.καμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

ξαναρωτάω για overclock.. μήπως έχεις ανεβάσει τα ρολόγια της κάρτας ? είχα το ίδιο πρόβλημα και εγώ όταν χρησιμοποιούσα 2 οθόνες με ανεβασμένα ρολόγια από τον catalyst..

Link to comment
Share on other sites

ξαναρωτάω για overclock.. μήπως έχεις ανεβάσει τα ρολόγια της κάρτας ? είχα το ίδιο πρόβλημα και εγώ όταν χρησιμοποιούσα 2 οθόνες με ανεβασμένα ρολόγια από τον catalyst..

ναι εχεις δικιο,λυθηκε,παιζουν κανονικα και οι δυο,γιατι ομως φταιει το overclock,να ειναι θεμα drivers?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

δεν γνωρίζω τι φταίει να σου πω την αλήθεια.. εγώ απλά το αποδέχτηκα.. πάντως με μία αναζήτηση στο google βρήκα πολλά άτομα με το ίδιο πρόβλημα... σαν λύση μόνο τα default ρολόγια βρήκα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.