Jump to content



δημιουργία τρέιλερ


cypherth

Recommended Posts

έχω κάποια βιντεάκια και θα ήθελα να πειραματιστώ με αυτά για τη δημιουργία ενός τρειλερ, γύρω στο 1 λεπτό συνολικά, ύφους κωμωδίας ή και θρίλλερ, δεν ξέρω ακόμα...

έχετε να μου προτείνετε πρόγραμμα επεξεργασίας και εφέ καθώς και να μου δώσετε ιδέες για να το εμπλουτίσω?

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

έχω κάποια βιντεάκια και θα ήθελα να πειραματιστώ με αυτά για τη δημιουργία ενός τρειλερ, γύρω στο 1 λεπτό συνολικά, ύφους κωμωδίας ή και θρίλλερ, δεν ξέρω ακόμα...

έχετε να μου προτείνετε πρόγραμμα επεξεργασίας και εφέ καθώς και να μου δώσετε ιδέες για να το εμπλουτίσω?

ευχαριστώ πολύ

καμιά ιδέα πέραν του προγράμματος επεξεργασίας?

Aποφασισε.

Link to comment
Share on other sites

τα παιδιά πρότειναν πρόγραμμα μόνο, όταν λέω πέραν του προγράμματος επεξεργασίας εννοώ ιδέες να το εμπλουτίσω δηλαδή το δεύτερο σκέλος που έγραψα στο πρώτο πόστ.

και να ξέρεις ότι με το "αποφάσισε" ο τρόπος σου δεν είναι και ο καλύτερος ούτε θα πετύχεις κάτι

Link to comment
Share on other sites

Προτεινω και εγω Sony Vegas που ειναι κορυφαιο και για πιο απλα πραγματα

το Corel Videiostudio

το οποιο ηταν παλια το Ulead Video Studio ,που ανεφερε και ο Infotech

Απο κει και περα δεν ξερω να σε βοηθησω,γιατι δεν καταλαβα τι ακριβως θες :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.